RTX 3050 sisteme oyun önerisi

GanymedeW

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar aylar önce hayal ettiğim bilgisayarı aldım fakat her gün o açma tuşuna bakıp boş boş ekrana bakıyorum oynayacak oyun bulamıyorum önerebileceğiniz kesinlikle oyna pişman olmazsın dediğiniz oyunlar var mıdır?

Sistemim:
RTX 3050 4 GB.
i5 11400h.
8 GB RAM.

Arkadaşlar aylar önce hayal ettiğim bilgisayarı aldım fakat her gün o açma tuşuna bakıp boş boş ekrana bakıyorum oynayacak oyun bulamıyorum önerebileceğiniz kesinlikle oyna pişman olmazsın dediğiniz oyunlar var mıdır?

Sistemim:
RTX 3050 4 GB.
i5 11400h.
8 GB RAM.

GTA 5, LoL, Valorant, CS; GO.

Valorant.
My Friend Pedro.
Katana Zero.
Minecraft.
CS:GO.
Standoff 2(emülatörle gir 120 FPS rahat)

My Friend Pedro bakacağım geri kalanını oynuyorum Katana Zero bitirdim.

GTA 5, LoL, Valorant, CS; GO.
hepsini oynuyorum

İndirim bekliyorum ilgimi çekmedi değil alabilirim uygun olursa.

Ne tür oyunlar seviyorsunuz? Tüm Assassin's Creed serisi ve Cyberpunk 2077 önerebilirim.

Belirli bir tür yok fakat genel olarak Online hayatta kalma oyunları severim FPS shooter pek sevmem. Onun dışında alışılmışın dışında insana farklı hissettiren oyunlar ilgimi çok çeker.

Masa effect le oyna ve bitir pişman olman imkansız.

Teşekkür ederim bakacağım şimdi.

The Forest.
A Way Out.
RDR 2

The Forest oynadım, RDR2 2 yüklü ve çok büyük beklentiye girerek oynadım fakat 3. saatte gerçekten o kadar baydı ki anlatamam hala oynamak istiyorum fakat içimde bir sıkıntı var o oyuna karşı.

My Friend Pedro bakacağım geri kalanını oynuyorum Katana Zero bitirdim.

hepsini oynuyorum

İndirim bekliyorum ilgimi çekmedi değil alabilirim uygun olursa.

Belirli bir tür yok fakat genel olarak Online hayatta kalma oyunları severim FPS shooter pek sevmem. Onun dışında alışılmışın dışında insana farklı hissettiren oyunlar ilgimi çok çeker.

Teşekkür ederim bakacağım şimdi.

The Forest oynadım, RDR2 2 yüklü ve çok büyük beklentiye girerek oynadım fakat 3. saatte gerçekten o kadar baydı ki anlatamam hala oynamak istiyorum fakat içimde bir sıkıntı var o oyuna karşı.
Anlıyorum, maalesef bende çok çeşitli oyun oynayan birisi değilim sistemim yüzünden.
(Unutmadan aklıma son bir tavsiye geldi witcher serisini deneyebilirsiniz)

Sistemim:
RTX 3050 4 GB.
i5 11400h.
8 GB RAM.
Eğer bir arkadaşın var ise it takes two aşırı eğlencelidir . Eğer oynamadıysan oynamanı öneririm

Yeni konular

Geri
Yukarı