RTX 3050 sistemin FPS değerleri normal midir?

İşletim sistemi
Windows 11
Nasıl yani tam anlamadım driverların tam oturmadığından mı bahsediyorsunuz? İnanın pc konusunda çok bilgim yok 2005 2006 dan beri konsolcuyum.
Hocam 3050 ve 11.nesil yeni donanımlar. Hatta çoğu insan 3050'nin varlığından haberdar bile olmayabilir. Her şekilde yazılımsal olarak genel performans artışı olacağını düşünüyorum. Ben 3 ay önce aldım laptopu, gittikçe iyileşiyor :)

Nasıl yani tam anlamadım driverların tam oturmadığından mı bahsediyorsunuz? İnanın pc konusunda çok bilgim yok 2005 2006 dan beri konsolcuyum.
Ben de uzun zamandır cloud servislerle oyun oynuyordum. Neredeyse tüm servislere üye oldum. 😅 Sizi anlayabiliyorum.
Aslında satıp üstüne biraz para koyup yurtdışından alienware almayı düşünmedim değil :D
Kötü fikir diyemem fakat laptop gayet iyi. FPS değerleri gerçekten güzel. Valorant'ta hiç 200'ün altına düşmüyor mu?

Ben de uzun zamandır cloud servislerle oyun oynuyordum. Neredeyse tüm servislere üye oldum. 😅 Sizi anlayabiliyorum.

Kötü fikir diyemem fakat laptop gayet iyi. FPS değerleri gerçekten güzel. Valorant'ta hiç 200'ün altına düşmüyor mu?
Çok nadir yoğun çatışma olduğu zaman 180 e düşüyor maksimum ama genel olarak 200 üstünde

Yeni konular

Geri
Yukarı