RTX 3050 sistemin FPS değerleri normal midir?

İşletim sistemi
Windows 11
Aslında benim bu konuyu açmamdaki asıl sebep heryerde görüyorum 3050 yi inanılmaz bir şekilde gömmüşler yok gtx 1050 den kötüymüş yok 1660 dan kötüymüş dediğim gibi asıl sebep 3050 yeterli bir ekran kartı mı onu öğrenmek.

Bunu düşünüyordum hocam.
Acelen yoksa bunu bekle bence. Gelmesi uzun sürmez.

Aslında benim bu konuyu açmamdaki asıl sebep heryerde görüyorum 3050 yi inanılmaz bir şekilde gömmüşler yok gtx 1050 den kötüymüş yok 1660 dan kötüymüş dediğim gibi asıl sebep 3050 yeterli bir ekran kartı mı onu öğrenmek.
Hocam 400 fps diyorsunuz :D Hepsini ezer sizin laptop. Garip olan 60w sanırsam gpu. Cidden şaşkınım şu an. İ7 11800h'ın tek çekirdek gücü i5 11400h ile çok benzer. Nereden bu kadar boost geliyor merak ettim şimdi.
Yarın hemen. Valorant indirip bakacağım. Sanırsam siz de 11`desiniz.

Hocam inanınki teknik bilgim 0 sadece güç ayarlarından nihai performansa çektim o kadar başka birşey yapmadım

Hocam 400 fps diyorsunuz :D Hepsini ezer sizin laptop. Garip olan 60w sanırsam gpu. Cidden şaşkınım şu an. İ7 11800h'ın tek çekirdek gücü i5 11400h ile çok benzer. Nereden bu kadar boost geliyor merak ettim şimdi.
Yarın hemen. Valorant indirip bakacağım. Sanırsam siz de 11`desiniz.
Evet windows 11

Hocam 400 FPS diyorsunuz :D hepsini ezer sizin laptop. Garip olan 60W sanırsam GPU. Cidden şaşkınım şu an. i7 11800H'ın tek çekirdek gücü i5 11400h ile çok benzer. Nereden bu kadar Boost geliyor merak ettim şimdi.
Yarın hemen. Valorant indirip bakacağım. Sanırsam siz de 11'desiniz.

Bilgisayarı iade ettiğime pişman oldum açıkçası. Neyse daha iyisini buluruz inşallah. Roga göz koydum onu ya alacağım ya da alacağım :D stok beklerim bilgisayarı 20 güne falan alacağım hocam zaten daha değil. ROG umarım iyidir.

Bilgisayarı iade ettiğime pişman oldum açıkçası. Neyse daha iyisini buluruz inşallah. Roga göz koydum onu ya alacağım ya da alacağım :D stok beklerim bilgisayarı 20 güne falan alacağım hocam zaten daha değil. ROG umarım iyidir.
Hocam klavyede rgb ile kısa sürede çözülebilen bir sorun vardı. Sitesinde hotfix yayınlamışlar. Asus'a bayılıyorum :D

Geri
Yukarı