RTX 3050 sistemin FPS değerleri normal midir?

İşletim sistemi
Windows 11
Hocam ben zaten Üniversite öğrencisiyim grafik tasarım işleriyle uğraşıyorum ayriyetten çizgi film animasyon üzerine çap yapıyorum zaten genel kullanım amacım işlerimi yapmak için arada sırada da oyun oynuyorum. Bir de şey sormak istiyorum termal macun değişiminin sizce ne zamanda bir yapılması gerekir?

Arkadaşlar merhaba MSI markasının katana GF76 modelini kullanmaktayım.

Valorant en yüksek ayarlar ve detaylarda 200 240 FPS.
GTA 5 Ultra ayarlarda 90 110 FPS.
The Witcher 3 Ultra yüksek karışık 80 100 arası.
Ve son olarak BF1 Ultra aylarda 90 110 FPS arası almaktayım sizde bu değerler normal mi? Beni aydınlatırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler :)

Laptop: MSI KATANA GF76 11UC-058XTR i7-11800H 16GB 1TB SSD 4GB RTX3050 17.3 Dos Oyuncu Laptop

Çok iyi.

Laptop kötü. RTX 3050 GT 9500 ayarında bile değil. 4k filmlerde mavi ekran verir diye düşünüyorum. Acilen Windows bırakıp Xubuntu falan yüklemen lazım. Batarya patlayabilir.
Dediğiniz tarzda bir sorun yaşamadım. 4k video film ne varsa cam gibi izliyorum herhangi bir donma sıkıntı yaşamadım şuana kadar aldığımdan beri mavi ekran da almadım.

Hocam ben zaten Üniversite öğrencisiyim grafik tasarım işleriyle uğraşıyorum ayriyetten çizgi film animasyon üzerine çap yapıyorum zaten genel kullanım amacım işlerimi yapmak için arada sırada da oyun oynuyorum. Bir de şey sormak istiyorum termal macun değişiminin sizce ne zamanda bir yapılması gerekir?
Eski laptopumda senede 1 yapardım ben. Isı ne zaman anormal bir seviyeye çıkarsa o zaman yap. Maalesef belli bir süre yok.
Dediğiniz tarzda bir sorun yaşamadım. 4k video film ne varsa cam gibi izliyorum herhangi bir donma sıkıntı yaşamadım şuana kadar aldığımdan beri mavi ekran da almadım.
Hocam arkadaş komiklik yapıp sonrasında ünlem koymayı unutmuş sanırım. :D Boşverin.

Yeni konular

Geri
Yukarı