RTX 3050 sistemin FPS değerleri normal midir?

İşletim sistemi
Windows 11
Hocam ben zaten Üniversite öğrencisiyim grafik tasarım işleriyle uğraşıyorum ayriyetten çizgi film animasyon üzerine çap yapıyorum zaten genel kullanım amacım işlerimi yapmak için arada sırada da oyun oynuyorum. Bir de şey sormak istiyorum termal macun değişiminin sizce ne zamanda bir yapılması gerekir?

Laptop kötü. RTX 3050 GT 9500 ayarında bile değil. 4k filmlerde mavi ekran verir diye düşünüyorum. Acilen Windows bırakıp Xubuntu falan yüklemen lazım. Batarya patlayabilir.

Çok iyi.

Laptop kötü. RTX 3050 GT 9500 ayarında bile değil. 4k filmlerde mavi ekran verir diye düşünüyorum. Acilen Windows bırakıp Xubuntu falan yüklemen lazım. Batarya patlayabilir.
Dediğiniz tarzda bir sorun yaşamadım. 4k video film ne varsa cam gibi izliyorum herhangi bir donma sıkıntı yaşamadım şuana kadar aldığımdan beri mavi ekran da almadım.

Eski laptopumda senede 1 yapardım ben. Isı ne zaman anormal bir seviyeye çıkarsa o zaman yap. Maalesef belli bir süre yok.
Dediğiniz tarzda bir sorun yaşamadım. 4k video film ne varsa cam gibi izliyorum herhangi bir donma sıkıntı yaşamadım şuana kadar aldığımdan beri mavi ekran da almadım.
Hocam arkadaş komiklik yapıp sonrasında ünlem koymayı unutmuş sanırım. Boşverin.

Lan şaka yaptım, ciddiye niye aldın Laptop fişekkk bro

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…