Çözüldü RTX 3050 sürücüsü NVIDIA sitesinde yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kerem Doğan

Hectopat
Merhabalar, 1 haftadır RTX 3050'li bir sistem aldım ve oyunlara giriyordum. Bu sabah Mordhau oyununa girdim ve ekranda birden beyaz filtre gibi ışık hızlıca yanıp sönüyordu ve Alt Tab yaptığımda ekteki resimdeki gibi Steam'de kareler çıktı. PC'yi resetledim daha sonra sürekli açık tuttuğum Windows'ta gece ışığı iptal oldu. Ardından driver aklıma geldi ve GeForce Experience'tan otomatik sürücüyü tekrar kur deyip hızlı kurdum. Aklıma NVIDIA sitesinden manuel kurmak geldi fakat 30 serisinde RTX 3050 driverini göremedim. Sorun neyle alakalı olabilir yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• driver.jpeg
    driver.jpeg
    44,5 KB · Görüntüleme: 122
  • kareler.jpeg
    kareler.jpeg
    204,9 KB · Görüntüleme: 110
Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de ekteki resimde attığım site resmi sitesi mi? Burada var diğer sitede yok, emin olamayıp indirmedim. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Buradan indirebilirsin.

Teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• yoruma.PNG
    yoruma.PNG
    124,3 KB · Görüntüleme: 110
Son düzenleyen: Moderatör:
@Kerem Doğan GeForce Experience adlı uygulamayı indirip kurun. Ekran kartını son sürüme güncelleyecektir. Her seferinde sitelerde aramanıza gerek kalmaz. Uygulama bildirim atıyor zaten güncelleme geldiğinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı