RTX 3050 Ti 2K için yeterli mi?

idealsistemim

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.

İş için PC alacağım, ekran kartı 4 GB ve üstü olduktan sonra hiç önemli değil. Oyun amacım yok.

3050 Ti ekran kartı Legion 5 Pro'daki 2K yüksek çözünürlüklü ekran için uygun mudur? Kullanırken takılma /daralma artık teknik tabiri neyse yaşanır mı?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İş için kullanımdan neyi kastediyorsunuz peki ? Render aldığınız veya çizim yaptığınız ağır GPU yükü oluşturacak programlar kullanmıyorsanız 2560x1440 60 Hz görüntü rahatlıkla alırsınız.

şöyle ifade edeyim, kullanacağım program ekran kartına vs yüklenmiyor. Ayrıca işlemci 11800H burda da sorun yok.

Ekran kartı 3060 değil de 3050ti olması 2k ekranda sorun yaratır mı diye sormuştum. Sanırım yaratmıyor.cevaplar için teşekkürler.

takılma veya donma anlamında sormuştum.

şöyle ifade edeyim, kullanacağım program ekran kartına vs yüklenmiyor. Ayrıca işlemci 11800H burda da sorun yok.

Ekran kartı 3060 değil de 3050ti olması 2k ekranda sorun yaratır mı diye sormuştum. Sanırım yaratmıyor.cevaplar için teşekkürler.

takılma veya donma anlamında sormuştum.
Ekranın çözünürlüğü sorun yaratmaz alabilirsiniz, fiyat bilgisi verirseniz belki daha iyi modeller önerebiliriz ayrıca ben bu modelin 3060 versiyonunu kullanıyorum eğer bir sorunuz varsa çoğunu cevaplayabilirim

merhaba, malesef 20k altında PC yok, bana 11800H, 5800H işlemcili ekran kartı 4gb ve üstü laptop lazım.

Legion bunun için uygun bir seçimdi.

Geri
Yukarı