RTX 3050 Ti beklenir mi?

Ahura Mazda

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Bilgisayarı uzun süre kullanacağım için parçaların iyi olmasını istiyorum şimdi Ryzen 3 3100 ile RX 5500 XT'li sistem mi alsam, yoksa 2021 şubatı bekleyip Ryzen 3300X ile 3050 Ti'lı sistem mi toplasam? Sizce çıkmasını beklemeli miyim, yoksa alınır mı?
RTX 3050 Ti tahmini satış fiyatı 250-350 dolar.
O zaman kadar Ryzen 3300X tekrardan Türkiye'ye gelir tahminimce, gelmese 3100 olacak işlemci.
Ve 3300X ile 3050 Ti darboğaz yapar mı? (Tahmini)

Koskoca ekonomi yazarları bile bu kadar net yorumlar yapamaz iken "ihtimali olsa" bile bu şekilde -ACAK -ECEK gibi kesin tavırlar sergilemek işin piyasa tarafında suç olması ile birlikte bu forumda da normal karşılanmadığını düşünüyorum

İlk öncelikle sakin hocam, başka konuya geçmeyin çok gereksiz bir mesaj.
Biz 3050 Ti ile ilgili konuşuyoruz siz bambaşka bir konuya geçiyorsunuz.

Bu adam da çok emindi. Video eski olduğundan 8.50 zamanları yok maalesef. Güncelleme gelmesi lazım. Sen düşersin, ben düşerim, dolar düşmez.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Koskoca ekonomi yazarları bile bu kadar net yorumlar yapamaz iken ''ihtimali olsa'' bile bu şekilde -ACAK -ECEK gibi kesin tavırlar sergilemek işin piyasa tarafında suç olması ile birlikte bu forumda da normal karşılanmadığını düşünüyorum
Yüksek enflasyonu olan bir para biriminin olduğu ülkede fiyatlar hiç bir zaman (olağanüstü gelişmeler olmazsa) düşmez. Bunun için müneccim olmaya gerek yok. Özgür Demirtaş’ın, YouTube kanalına koyduğu para biriktiren adam videosunu izlemenizi tavsiye ederim.

Bu adam da çok emindi. Video eski olduğundan 8.50 zamanları yok maalesef. Güncelleme gelmesi lazım. Sen düşersin, ben düşerim, dolar düşmez.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ne alakası var? Ben zaten emin olmamak gerektiğini savunuyorum kesin ithamlarda bulunulamaz piyasada dolarda bir artış trendi olduğunu da unutmamak gerekir.
@Özgür Kara ben zaten artar artmaz demiyorum sanırım anlamadınız sadece böyle kesin konuşmamak gerekir düşer artar kesin yorum yapmak doğru değil. Etik de değil.

Ne alakası var? Ben zaten emin olmamak gerektiğini savunuyorum kesin ithamlarda bulunulamaz piyasada dolarda bir artış trendi olduğunu da unutmamak gerekir.
Faiz arttırıyorlar, kısa vadeli düşüyor. Adalet olmayan, özgürlük olmayan, gazete bile olmayan ülkenin ekonomisi batmaya mahkûmdur. Arkadaşın kesin konuşup tarih vermesi yanlış, haklısın ama doların eninde sonunda yükseleceği de kesin. Belki bu olduğunda 3050 Ti çıkmış olur, belki 4050'yi konuşuyor oluruz, bu kısımda haklısın.

Geri
Yukarı