RTX 3050 Ti, i5, 16 GB RAM Starfield kaldırır mı?

SKRAPY

Decapat
Daha fazla  
Arkadaş size garip gelebilir ama uzay benim ufkunu açıyor. Hayalimdir uzaya gitmek. Gezegen gezegen gezmek ve Starfield teması olarak hayallerimin oyunu diyebilirim. Nasıl bir oyun? Bilmiyorum oyun hakkında fikirlerinizi söyleyip sistemim kaldırır mı onu da cevaplarsanız sevinirim.

Arkadaş size garip gelebilir ama uzay benim ufkunu açıyor. Hayalimdir uzaya gitmek. Gezegen gezegen gezmek ve Starfield teması olarak hayallerimin oyunu diyebilirim. Nasıl bir oyun? Bilmiyorum oyun hakkında fikirlerinizi söyleyip sistemim kaldırır mı onu da cevaplarsanız sevinirim.
İşlemcinin tam modelini yazar mısın?

Hocam sadece i5 yazarsanız anlayamayız. i5 birinci nesil işlemci bile var 12. Nesil işlemci bile var. İşlemcinin tam modelini yazar mısınız?

İşlemcinin tam modelini yazar mısın?
Hocam sadece i5 yazarsanız anlayamayız. i5 birinci nesil işlemci bile var 12. Nesil işlemci bile var. İşlemcinin tam modelini yazar mısınız?
12. Nesil

12100f galiba

Hayalin buysa kesinlikle yanlış oyunu soruyorsun dostum No Man's Sky tavsiye ederim sf yerine.
No Man Sky oynadım gezmek uzayda vs. çok zevkli ama oyunu pek anlayamadım ben sadece gezegenleri 10 saat gezdim base kurmayı vs. anlamadım aksiyonda güzel değildi o yüzden starfieldı sorayım dedim

Yeni konular

Geri
Yukarı