RTX 3050 Ti laptop düşük FPS veriyor

LostHopes

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 gb
Ekran kartı
Rtx 3050 Ti
İşlemci
RYZEN 7 4800h
Arkadaşlar eski konum eskimiş olduğunu düşünerek yazıyorum ben Valorant'ta sonra Witcher'da falan FPS testlerde gösterilen FPS'leri alamıyorum NVIDIA Denetim Masası ayarlarını yaptım ekran kartı driverları tam niye böyle anlamıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Tek kanal 16 GB RAM ise gayet normal. Bütün muxless laptoplarda bu sorun var.

Ama FPS testlerinde 150 170 FPS arası Valorant ama bende 160 90 arası gibi bir şey.

Aşağı yukarı hep aşağıdaki FPS değerleini alıyorum am 10 20 FPS daha yukarıda saymalıyız çünkü OBS ile kayıt aldım Shadow Play ile değil.

Ekran görüntüsü 2023-01-26 214300.png

Son düzenleme:
Ama FPS testlerinde 150 170 FPS arası Valorant ama bende 160 90 arası gibi bir şey.

Aşağı yukarı hep aşağıdaki FPS değerleini alıyorum am 10 20 FPS daha yukarıda saymalıyız çünkü OBS ile kayıt aldım Shadow Play ile değil.

Eki Görüntüle 1646484

Dediğim gibi sorun tek kanal RAM'den kaynaklı. Bir tane daha 16 GB uygun RAM eklerseniz sorun çözülür.

Arkadaşlar eski konum eskimiş olduğunu düşünerek yazıyorum ben Valorant'ta sonra Witcher'da falan FPS testlerde gösterilen FPS'leri alamıyorum NVIDIA Denetim Masası ayarlarını yaptım ekran kartı driverları tam niye böyle anlamıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Kanka PC ASUS ROG STRIX G15 SE bende de var sorun tek kanal bir de sana bir şey soracağım oyunlarıa girerken czırtı sesi geliyor mu coin while yani.

benide aydınlatırsanız sevinirim bendede asus tuf a15 var 3050 8 gb ramli düşük fps alıyor testler den tek ram slotu olduğu için mi bu kadar farkediyo
ram olsaydı yüzde elli daha fazla mı performans gösterirdi anlamıyorum

Geri
Yukarı