RTX 3050 Ti Roblox'ta nasıl kullanılır?

Z e h i r

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, bende RTX 3050 Ti var ve bunu Roblox'ta nasıl kullanırım? Yardım edebilen varsa teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Soruyu açık bir şekilde yazar mısın?

Büyük ihtimalle laptopu var.

Windows'un grafik ayarlarına gir, uygulama seç de ve Roblox'u seç, sonra yüksek performansa al Roblox'u.
Laptop da olsa farketmez ki ekran kartını kullanıyordur yani kullanmayacaksa neden 3060 taksınlar makinaya :D

Laptop da olsa fark etmez ki ekran kartını kullanıyordur yani kullanmayacaksa neden 3060 taksınlar makineye :D

Bu konular hakkında bilginiz olduğunu sanmıyorum, laptoplarda 2 tane ekran kartı vardır, genellikle HD Graphics gibi (yanlış bilmiyorsam işlemcinin ekran kartı gibi bir şey.) Şeyleri kullanır.

Bu konular hakkında bilginiz olduğunu sanmıyorum, laptoplarda 2 tane ekran kartı vardır, genellikle HD Graphics gibi (yanlış bilmiyorsam işlemcinin ekran kartı gibi bir şey.) Şeyleri kullanır.

Benim işim bilgi işlemci güzel kardeşim. Gün içinde dahi kullandığım cihaz sayısını sen ömründe kullanmamışsındır. Oyuna girdiğin anda laptop güçlü olan ekran kartını kullanır.

Benim işim bilgi işlemci güzel kardeşim. Gün içinde dahi kullandığım cihaz sayısını sen ömründe kullanmamışsındır. Oyuna girdiğin anda laptop güçlü olan ekran kartını kullanır.
Defaul olarak işlemci seçiliyse işlemci ekran kartını kullanır. Geçen gün minecraft girdim 90fps alıyordum baktım işlemciden açmış. Windows grafik ayarlarından ekran kartını seçtim 300fps ye çıktı.

Sadece hava atmaya uğraşan birine laf anlatmaya çalışmam normalde ama, o bilgiyi nereden öğrendiysen yanlış bunu sok kafana, öyle bir şey yok laptopun oyunlarda güçlü ekran kartını kullanmasını istiyorsan grafik ayarlarından yana ekran kartının uygulamasından ayarlaman lazım.

Sadece hava atmaya uğraşan birine laf anlatmaya çalışmam normalde ama, o bilgiyi nereden öğrendiysen yanlış bunu sok kafana, öyle bir şey yok laptopun oyunlarda güçlü ekran kartını kullanmasını istiyorsan grafik ayarlarından yana ekran kartının uygulamasından ayarlaman lazım.

Aynen güzel kardeşim aynen.

Yeni konular

Geri
Yukarı