RTX 3050 Ti veya RTX 3050 laptop önerisi

Bütçe
12000
@metaphroz okulda kullanmak için yeterli bir süre aslında. Ayrıca dediğiniz gibi bu modelde sorun yoksa düşünmeye değer gibi duruyor.

@356280 :( Anladım. Peki daha sonraki bir dönemde daha güçlü bir pil takma şansım olur mu? Teknolojiden pek anlamıyorum da sorumu mazur görün. 😅
Pil degistirilebilir fakat daha guclu pil takilirmi bilmem.
Okula mi gotureceksiniz laptopu?
Kac saat kullanirsiniz ortalama? Ve hangi programlari acarsiniz?

Pil degistirilebilir fakat daha guclu pil takilirmi bilmem.
Okula mi gotureceksiniz laptopu?
Kac saat kullanirsiniz ortalama? Ve hangi programlari acarsiniz?
Hocam okulda hangi programları açarım bilmiyorum ama mühendislik, tasarım ile alakalı bir şey yapmayacağız o yüzden okulda ihtiyacım olursa götürebilirim. Yani her gün ihtiyaç duyacağımı sanmıyorum. Daha çok evde oyun oynamak için istiyorum. Okula götürürken de ufak bir darbeyle bozulmasını, yada kullanırken yüksek fan sesiyle dikkatleri üzerine çekmesini istemiyorum. Açıkçası Monster'a önyargılı olmamın nedeni buydu.

Hocam okulda hangi programları açarım bilmiyorum ama mühendislik, tasarım ile alakalı bir şey yapmayacağız o yüzden okulda ihtiyacım olursa götürebilirim. Yani her gün ihtiyaç duyacağımı sanmıyorum. Daha çok evde oyun oynamak için istiyorum. Okula götürürken de ufak bir darbeyle bozulmasını, yada kullanırken yüksek fan sesiyle dikkatleri üzerine çekmesini istemiyorum. Açıkçası Monster'a önyargılı olmamın nedeni buydu.
Idare eder diye dusunuyorum fakat yuksek fan sesi olabilir.
Kullanan birine sormaniz daha iyi olur, butun detaylari bilmiyorum maalesef. @Radeon RX 5500M arkadasi kullaniyormus galiba, sorularinizi ona sormaniz daha faydali olur.

Hocam GameGaraj hakkında bilginiz var mı? Kaliteli midir bir de önerebileceğiniz güzel F/P laptop var mı 3050 Ti ekran kartlı

GameGaraj MSI modellerine logo basar. Kalite açısından iyidir, performans ise modele bağlı değişir. Benim önerim Abra A7 v11.5.

GameGaraj MSI modellerine logo basar. Kalite açısından iyidir, performans ise modele bağlı değişir. Benim önerim Abra A7 v11.5.
Anladım hocam teşekkür ederim
@Radeon RX 5500M hocam DELL G15 3050ti nasıldır? 25'ten 13'e düşmesi beni şüphelendirdi sizce alınır mı yoksa monster mı almalıyım?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı