RTX 3050 ve R5 2600 darboğaz olur mu?

Stealth_tv

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
r5:7500F Asus Prime b650m-k RTX4070SUPER GSKİLL FLARE X5 32 GB RAM 1TBM2 SSD 500GB SATA SSD 1TB HDD
XPG K Mesh Kyber 750W 80+ Gold
RTX 3050 ve Ryzen 5 2600 darboğaz olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu RTX 3050'ye çok yükseldim, mining performansı kötü olduğu için miningciler yaklaşmayacaktır hem de DLSS ve RT özelliği ile oyunlarda bayağı iyi performans veriyor, Türkiye fiyatı ne kadar olacak merakla bekliyorum.
O LHR kilidini kırarlar, merak etme. Şu an piyasada olup LHR kilidi olan her kartın kilidini kırmak mümkün. Maynigciler bi şekilde bu kartlara da sulanacaklar bu yöntemin çözüm olacağını sanmıyorum. Stokların tamamen düzelmesi için daha var gibi gözüküyor. Ayrıca 6000 TL civarlarında olacak. Vatan da yazan fiyata göre referans alıyorsanız almayın, o fiyatta olmasının pek imkanı yok.

1080p için 2060 besleyebiliyor. Bunda da sıkıntı olacağını zannetmiyorum. İmkan varsa alabilirsiniz.

Kartımı satacağım 1650 var bende şu anda ileri yönelik bir kart almak istiyordum çıkış fiyatı da bayağı uygun geldi diğer kartlara göre tabii alsatçılar bitirmezse...

Şu RTX 3050'ye çok yükseldim, mining performansı kötü olduğu için miningciler yaklaşmayacaktır hem de DLSS ve RT özelliği ile oyunlarda bayağı iyi performans veriyor, Türkiye fiyatı ne kadar olacak merakla bekliyorum.

Bende ama şu alsatçılar yine 6500 XT gibi sarı siteye atmazlar umarım.

6000 TL'den fazla olacaktır.

Vatan PC de 4489 TL ve bu Vatan PC fiyatı hatırlatırım diğer siteler daha uyguna verebiliyor fiyat olarak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu fiyatın clickbait olduğu söyleniyor.
Öyle zaten;

Aynı şeyi RX 6500 XT için de yapacaklar ancak geç kaldılar, RX 6500 XT'ler piyasaya sürüldü. Şu an piyasada olan en ucuz RX 6500 XT 5000 TL.

Kartımı satacağım 1650 var bende şu anda ileri yönelik bir kart almak istiyordum çıkış fiyatı da bayağı uygun geldi diğer kartlara göre tabii alsatçılar bitirmezse...

Bende ama şu alsatçılar yine 6500 XT gibi sarı siteye atmazlar umarım.

Vatan PC de 4489 TL ve bu Vatan PC fiyatı hatırlatırım diğer siteler daha uyguna verebiliyor fiyat olarak.

Daha stoklar yok. Stoklara ürün gelince fiyatlar güncellenecek.

Geri
Yukarı