RTX 3050 vs GTX 1660S

O fiyatlara hangi ekran kartını almalıyım sizce.
0 mı 2.el mi? 0 sa
Sapphire RX 6600 Pulse 11310-01-20G 128 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

bütçe varsa

0 mı 2.el mi? 0 sa.
Sapphire RX 6600 Pulse 11310-01-20G 128 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bütçe varsa.

0 düşünüyorum ama AMD ekran kartlara karşı büyük bir ön yargı var çevremdeki herkes AMD ekran kartı alınmaz falan diyorlar ne almalıyım bilmiyorum.

Neden? Ben daha geçen aldım sıfır.
Evet fiyat konusunda biraz üzdü yalan yok ama 2. el alma taraftarı değilim. Bir de nakit almadım, hemen al sonra öde ile aldım.

Bu arada: Konu ekran kartı olunca AMD düşünmeyin.
VRAM yetersiz bütçe artarsa 6600 ve illa Nvidia olsun derseniz 3050 çok daha mantıklı. Yakın zamanda çıkan oyunlar low ayarlada bile 6 GB VRAM tüketiyor.

2 GB VRAM farkının ne kadar büyük bir şey olduğunu biliyor musun sen?
Aradaki fiyat farkı devasa. 3050 ye cidden para verileceğini düşünüyor musun? 3050 ile 1660S in saf güçleri bile aynı. 2.el değilse 2 si de alınmaz zaten RX6600 varken.

Bilgisayarcıda çalışıyorum, gelen bütün kartlar AMD ve driver sorunlu kartlar. Burada açılan konuların haddi hesabı yok. Boş boş fanboyluk yapmayın işte. Kabullenin AMD 2023'te bile ekran kartlarının driverlarını yapamıyor kardeşim. Ağlamayın, kabullenin.

Geri
Yukarı