RTX 3050 vs RX 7700 XT

Hocam işlemci sıcaklığım 82'ye çıkıp sabit kalıyor oyun oynarken CS2 de 83 oluyor sabit macunu değiştirmiştim macun kötü olduğu için olabilir mi?
Saatlerce oynayıp çıkıyorsa bişe olmaz aslında ama oyuna girdikten 5 dk sonrada aynı durum oluyorsa sıkıntı macundan kaynaklıdir kötüyse eğer.

Sıvı soğutma niye alıyorsun dostum, böyle bir şey yeterli

Evet bu daha mantıklı eyvallah dostum.

Sıvı soğutma niye alıyorsun dostum, böyle bir şey yeterli

Hocam ekran kartını taktım ve 1 2 gün sorun yoktu RX 7700XT ver R5 5600 Assassin's Creed
Origins oynuyorum 1 2 gün en yüksekde 1K da 144 FPS alıyordum 2. gün yani bugün 70 80 FPS alıyorum sıcaklıklar ekran kartı Max 60 gördü işlemci 65 ekran kartı yüzde yüzünü kullanuyor işlemcide kullanıyor yüzde yüzünü sorun ne olabilir?

Utanmasa elindeki 1650'den 7700XT'ye geçince performans farkını hisseder miyim? Diye soracak.

Son düzenleme:

Hocam ekran kartını taktım ve 1 2 gün sorun yoktu RX 7700XT ver R5 5600 Assassin's Creed
Origins oynuyorum 1 2 gün en yüksekde 1K da 144 FPS alıyordum 2. gün yani bugün 70 80 FPS alıyorum sıcaklıklar ekran kartı Max 60 gördü işlemci 65 ekran kartı yüzde yüzünü kullanuyor işlemcide kullanıyor yüzde yüzünü sorun ne olabilir?
İşlemcide mi yüzde yüzünü kullanıyor ?

Kart normalde işlemci gereğinden fazla kullanıyor. Gereksiz arka plan uygulamaları falan varsaa kapa.

İşlemcide mi yüzde yüzünü kullanıyor?
Kart normalde işlemci gereğinden fazla kullanıyor. Gereksiz arka plan uygulamaları falan varsaa kapa.

Hocam değerler böyle bazen 95 97 bile oluyor işlemci kullanımı arka planda açık gereksiz bir şey yok darboğaz oluyor sanırım

Dosya Ekleri

• IMG_0405.png
    IMG_0405.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 17

Yeni konular

Geri
Yukarı