RTX 3050'li sistem oyunlarda yeterli performansı vermiyor

mortal2345

Picopat
Sistemim: RTX 3050 GB VRAM.
i5 10. nesil.
16 GB RAM.
H510M-B anakart.
165 Hz 1080p monitör.
Arkadaşlar benim sistemim bu şekilde fakat hiçbir oyunda istediğim performansı alamıyorum, sizce sistemimde bir sorun var mı ya da sistemim kötü mü?

i5 10. nesil.
16 GB RAM.
H510M-B anakart.
165 Hz 1080p monitör.
Arkadaşlar benim sistemim bu şekilde fakat hiçbir oyunda istediğim performansı alamıyorum, sizce sistemimde bir sorun var mı ya da sistemim kötü mü?
Hangi oyunda ne oluyor RDR2 Ultra ayarda 100 FPS mi bekliyorsun istediğin şeye bağlı ?

İstediğin performans ne ? 3050 zaten güçlü bir kart değil gtx 1070 bile ondan güçlü. Youtubeden kartının performansına bak ilk önce.
Hocam örneğin fortnite hiçbir zaman en düşük ayarlarda bile 105 fpsnin üstüne çıkmıyor ve fortnite yi 2 yıldır profesyonel olarak oynuyorum bu benim için büyük sıkıntı oluşturuyor benle tıpatıp aynı sisteme sahip YouTube kanalları fortnitede 240 fps nin altına düşmüyor

Hangi oyunda ne oluyor RDR2 Ultra ayarda 100 FPS mi bekliyorsun istediğin şeye bağlı ?
Yok hocam o tarz oyunlarda sıkıntı çıkmıyor

Nasıl bir performans istediğine bağlı. Şimdi testlerde 3050 Cyberpunk ultra ayarlarda 40 FPS falan veriyor sen 60 mı istiyorsun anlamadım.
Hayır hocam benim bahsettiğim online oyunlar cs 2,fortnite tarzı oyunlar

Hocam örneğin fortnite hiçbir zaman en düşük ayarlarda bile 105 fpsnin üstüne çıkmıyor ve fortnite yi 2 yıldır profesyonel olarak oynuyorum bu benim için büyük sıkıntı oluşturuyor benle tıpatıp aynı sisteme sahip YouTube kanalları fortnitede 240 fps nin altına düşmüyor

Ne zamandır böyle hocam diğer rekabetçi oyunlarda durum aynı mı ?

Hayır hocam benim bahsettiğim online oyunlar cs 2,fortnite tarzı oyunlar
Genel olarak işlemciye abanan oyunlar oynuyorsun anladığım, işlemci sıcaklıgın nedir ?

i5 10. nesil.
16 GB RAM.
H510M-B anakart.
165 Hz 1080p monitör.
Ramler kaç MHz?

Ne zamandır böyle hocam diğer rekabetçi oyunlarda durum aynı mı ?
Hocam 4 aydır böyle yani PC yi aldığımdan beri

Genel olarak işlemciye abanan oyunlar oynuyorsun anladığım, işlemci sıcaklıgın nedir ?
Hocam işlemci sıcaklığını bilmiyorum fakat islmeci kullanımı yüzde 60-65 e çıkıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı