RTX 3060 12 GB 2023'de alınır mı?

Bu ayarları nereden yapıyoruz bilgisini verebilir misin telefon numaramı vereyim istersen WhatsApp'dan anlat daha kolay olur benim için overclock kullanan biri değilim ayarlamaları bilmiyorum nereden yapacağımıda bilmiyorum denedim ama oyuna girdiğinde crash verdi.

Hallettim tam yükte 75'ten 69'a falan düştü yeterli olur 70 üstüne çıkmasında.
Hocam buraya numara yazmanız pek iyi olmayabilir. Hangi ayarlarda stabil yapabildiniz ?

MSI Afterburner'i açıp Ctrl+F ile yapıyoruz. Forumda kısa bir rehber vardı. 70 üstüne çıkabilir, 72-73'te sorun yok. 75 üstüne çıkmazsa tadından yenmez.

Hocam buraya numara yazmanız pek iyi olmayabilir. Hangi ayarlarda stabil yapabildiniz?

MSI Afterburner'i açıp CTRL+F ile yapıyoruz. Forumda kısa bir rehber vardı. 70 üstüne çıkabilir, 72-73'te sorun yok. 75 üstüne çıkmazsa tadından yenmez.

YouTube'dan RTX 3060 12 GB overclock videoları izleyip stabil bir sürüm bulmaya çalışacağım 1900'lerden sonrası crash verdi 825 ayarında.

Hocam buraya numara yazmanız pek iyi olmayabilir. Hangi ayarlarda stabil yapabildiniz?

MSI Afterburner'i açıp CTRL+F ile yapıyoruz. Forumda kısa bir rehber vardı. 70 üstüne çıkabilir, 72-73'te sorun yok. 75 üstüne çıkmazsa tadından yenmez.

Şu an yaptığım ayar iyi galiba boşta 50 yük altında maksimum 71 gördü crash yemedim FurMark'da deneyeceğim bir de.

Son düzenleme:
YouTube'dan RTX 3060 12 GB overclock videoları izleyip stabil bir sürüm bulmaya çalışacağım 1900'lerden sonrası crash verdi 825 ayarında.

Şu an yaptığım ayar iyi galiba boşta 50 yük altında maksimum 71 gördü crash yemedim FurMark'da deneyeceğim bir de.
1900MHz üstüne 900mV falan deneyin hocam. Stabilse sorun yok.

1900MHz üstüne 900mv falan deneyin hocam. Stabilse sorun yok.

Maksimum 60 derece aldığım bir ayar buldum şu an çok daha iyi oldu FPS kaybım ekran frekansı 165 iken 157 FPS alıyordum şu an 150 152 arası oynuyor 5 6 FPS kaybı ile 10 12 derece kadar soğudu bir tanede işlemci soğutucu alırsam sıvı kayış gibi olacak teşekkür ederim yardımların için.

Maksimum 60 derece aldığım bir ayar buldum şu an çok daha iyi oldu FPS kaybım ekran frekansı 165 iken 157 FPS alıyordum şu an 150 152 arası oynuyor 5 6 FPS kaybı ile 10 12 derece kadar soğudu bir tanede işlemci soğutucu alırsam sıvı kayış gibi olacak teşekkür ederim yardımların için.
60 dereceye düşüren ayar mı :D Baya iyiymiş hocam. Ben de öyle bir ayar yaptım. Fan devrini %30'da tutup 70 dereceyi geçmeyen bir ayardı. Sizinki de güzelmiş.

60 dereceye düşüren ayar mı :D bayağı iyiymiş hocam. Ben de öyle bir ayar yaptım. Fan devrini %30'da tutup 70 dereceyi geçmeyen bir ayardı. Sizinki de güzelmiş.

Ben afterburnera girdim Core clock en geriye çektim -502 civarına geldi daha sonrasında curve editorden 1777 MHz ayarladım maksimum 60 derece aldım 70 derece aldığım oyunda 77 aldığım oyundada 66 67 görüyorum bazen çoğu oyunda düşürdü ayarları stabil çalışıyor şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı