RTX 3060 12 GB çift monitör kullanmak performansa etki eder mi?

fortBoys

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yeni monitörüm geldi onu taktım. Eski monitörüde ikinci ekran yapmak istedim onu da taktım fakat aklıma takıldı. Bu kart güçlü bir kart fakat FPS'e etki eder mi veya kartı çok yorup ömrünü kısaltır mı? Ona göre çıkaracağım.
1.monitör 280 Hz 1080p.
2.monitör 60 Hz 1080p.

Yeni monitörüm geldi onu taktım. Eski monitörüde ikinci ekran yapmak istedim onu da taktım fakat aklıma takıldı. Bu kart güçlü bir kart fakat FPS'e etki eder mi veya kartı çok yorup ömrünü kısaltır mı? Ona göre çıkaracağım.
1.monitör 280 Hz 1080p.
2.monitör 60 Hz 1080p.
2. Monitörde oyun oynamazsan sıkıntı olmaz.

1.monitör 280 Hz 1080p.
2.monitör 60 Hz 1080p.
İkinci monitörde çok güçlü bir işlem yapmazsan sıkıntı olmaz

1.monitör 280 Hz 1080p.
2.monitör 60 Hz 1080p.

İkinci monitörü dediğin gibi Discord, YouTube vb. şeyler için kullanırsan sıkıntı olmaz ben RX 570 çift monitör yapıyorum şu ana kadar bir sıkıntı çıkmadı sen hayli hayli yaparsın.

Geri
Yukarı