RTX 3060 12 GB sistem kaç TL'ye satılır?

enes66ak

Picopat
Daha fazla  
MSI RTX 3060 12 GB Gaming X
Ryzen 5 5600.
DeepCool AG400 kule tipi soğutucu.
Corsair Vengeance LPX 3200MHz CL16 RAM.
MSI A520M-A Pro 4600MHz(OC) anakart.
MSI MAG A550bn 550W 80Plus bronz PSU.
MSI 500GB M371 GEN3x4 M.2 SSD.
MSI MAG Forge 100R temred glass ARGB kasa.
Monitör: ASUS TUF Gaming 24 inç VG248Q1B 165Hz(OC) 0.5ms Gaming monitör.

Klavye: MSI Vigor GK30 RGB mekanik hisli klavye.
Mouse: MSI Clutch GM 11 5000DPI mouse.
Kulaklık: Game booster H001 vital Rainbow oyuncu kulaklığı.

Sistemim gördüğünüz gibi böyledir. Ben hepsini ikinci elden topladığımda. Şu an 27000 gibi bir fiyat çıktı. 6 aylık ve hepsi faturalı garantili ben 24000 gibi bir fiyat düşündüm. Çok düşük bir fiyatı da satmak istemiyorum. Sizce kaç TL'ye satılır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Etmez hocam. 3060 sistem hazırlarını alırsınız bu ortalamaya zaten.
Hocam lütfen benzer kalitede bu civarlara 12gb RTX3060lı bi sistemin linkini atar mısın?Ben birazcık baktım ama sıfır ve bu kalitede bir sistem göremedim.Evet 4060lı sistemler 18000 tl ama psu ve işlemcilerine hiç baktınız mı?

Ne varmış PSU da ? Thermaltake veya Vento oluyor, Bitfenix oluyor. Seninkinden bir eksiği yok. Birde üst yorumlarda 5600 ve 3060 ın 2.eline 15 bin civarı demişsin. Piyasadan haberin yok galiba.
Dostum kaç tl yapıyor zaten işlemci kutulu şekilde 4500lira ee ekran kartı. Gelip burda bana nerede ne için kullanıldıgı bilinmeyen ventus ekran kartlarının
fiyatını söyleme..

Ne varmış PSU da ? Thermaltake veya Vento oluyor, Bitfenix oluyor. Seninkinden bir eksiği yok. Birde üst yorumlarda 5600 ve 3060 ın 2.eline 15 bin civarı demişsin. Piyasadan haberin yok galiba.
Thermaletakeye bi lafımız yok.Hadi bitfenixde idare eder diyelim ama sen gidip ventoyu savunuyorsun. Bu markayı kendi sahiplerı bile savunmaz.Ben ventoya güvenip sistemimi marioda bile kullanmam.

Dostum kaç tl yapıyor zaten işlemci kutulu şekilde 4500lira ee ekran kartı. Gelip burda bana nerede ne için kullanıldıgı bilinmeyen ventus ekran kartlarının
fiyatını söyleme..

Thermaletakeye bi lafımız yok.Hadi bitfenixde idare eder diyelim ama sen gidip ventoyu savunuyorsun. Bu markaları kendi sahiplerı bile savunmaz.Ben ventoya güvenip sistemimi marioda bile kullanmam.
Ya bilader, işlemcinin sıfırı 4K civarı zaten. Vento da ne varmış ? harbi dünyadan haberin yok gibi duruyor hocam :D

Yeni konular

Geri
Yukarı