RTX 3060 12 GB vs RX 6700XT

668694

Picopat
Selam arkadaşıma hazır sistem alacağız. NVIDIA mi AMD mi kararsız. Sizce hangisini tercih etmeliyiz? Driver sorunlarından ve siyah ekran ya da WattMan hatası almaktan korkuyor açıkçası. Sizce hangisi hem güncel hem kas gücü fazla hem de uzun süre gidecek bir ekran kartıdır? Şimdiden teşekkürler ( RX 6700XT'nin 12 GB VRAM olması artı olarak eklemek istedim)

Selam arkadaşıma hazır sistem alacağız. NVIDIA mi AMD mi kararsız. Sizce hangisini tercih etmeliyiz? Driver sorunlarından ve siyah ekran ya da WattMan hatası almaktan korkuyor açıkçası. Sizce hangisi hem güncel hem kas gücü fazla hem de uzun süre gidecek bir ekran kartıdır? Şimdiden teşekkürler ( RX 6700XT'nin 12 GB VRAM olması artı olarak eklemek istedim)
Tabii ki Rx 6700XT. Artık forumun girişine Rx 6700Xt, 3060'ın içinden geçer diye bir yazı yazdırmak istiyorum.

6700 XT. Ama 4060 olacaksa 4060.

Ne kadar NVIDIA'yı sevsemde RX tokatlar.

4060 Ti hazir sistem önerebilir misiniz? 8 GB VRAM hala az geliyor bize ama bilemiyorum NVIDIA neden 10 GB yapmıyor ki :D

Kime göre, neye göre? FHD'ye göre 8 GB VRAM yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı