Elektronik RTX 3060 5500 TL!

Bold Pilot

Hectopat
Yer
Gediz/Kütahya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci

Herkese merhaba bu ürüne denk geldim PNY XLR8 RTX 3060 ben de aynı ekran kartını kullanıyorum. Outlet ürünü yazıyor fotoğraflarda sanki biraz tozlu gibi görünüyor testleri ve temizliği yapılıdıktan sonra satılıyor yazmışlar bence alınabilir.
1678232452666.png

Edit: Arkadaşlar satıcının kendi sitesinde 5500TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada outlet deniyor ama kutu açıldığından beri cam bir kapalı alanın içinde duruyor.

Güvenilir bir ürün gibi gelmedi bana, o fiyata zaten ikinci el bulunuyor.

Satıcı da çok hoşuma gitmedi, 3-6 ay kullanıldı ama 6 ay garantisi kalmış falan garip biraz. Ben olsam test edip görerek alırdım.

Herkese merhaba, bu ürüne denk geldim PNY XLR8 RTX 3060 ben de aynı ekran kartını kullanıyorum. Outlet ürünü yazıyor fotoğraflarda sanki biraz tozlu gibi görünüyor testleri ve temizliği yapılıdıktan sonra satılıyor yazmışlar bence alınabilir.
Eki Görüntüle 1694102

Edit: Arkadaşlar satıcının kendi sitesinde 5500TL.

Bu ve bunun gibi outlet ürünlerinden uzak durun aynı zamanda sağlam marka değildir ucuz olduguna aldanıp paranızı çöpe atmayın.

@AbinJoo
Outlet hakkında yorumuna katılıyorum ancak sağlam marka değildir demene katılmıyorum. PNY en eski ve köklü şirketlerden birisi, NVIDIA'nın Quadro serisini bile ürettiler zamanında.

Tabii PNY'nin oyuncu sınıfı kartları Palit markasının ürünlerinden oluşuyor. O yüzden son derece güvenilirler.

Gene de arkadaşın attığı ürün alınmaz evet, o paraya daha iyileri var.

Yeni konular

Geri
Yukarı