Elektronik RTX 3060 7999TL

O tüm forumda adet. Adamın ne yapacağını bilmeden 6600/XT al diyenler dolu. Adam belki render alacak belki kartı tak-çalıştır kullanmak istiyor. Kimse bilemez ki bunun tartışması İndirim Köşesi kategorisinde dönmez.
Tak-çalıştır kullanmak ne demek hocam? AMD'de tak-çalıştır olmuyor mu?

O tüm forumda adet. Adamın ne yapacağını bilmeden 6600/XT al diyenler dolu. Adam belki render alacak belki kartı tak-çalıştır kullanmak istiyor. Kimse bilemez ki bunun tartışması İndirim Köşesi kategorisinde dönmez.
Belkide benim gibi AMD den çok çekmiştir ismini dahi duymak istemiyordur.

NVIDIA ekran kartlarındaki RTX, ShadowPlay gibi özellikler yok sayılıyor nedense.
Tabii onlarda da var ama benim bahsettiğim nokta tercih meselesi. Biri NVIDIA tercih etmek isterken veya render amacı varken zorla AMD önermenin mantığı yok. Oyun amaçlı ekran kartı önerisi istiyorsa sabaha kadar 6600 XT önersin, kimse bir şey demez zaten.

Tak-çalıştır kullanmak ne demek hocam? AMD'de tak-çalıştır olmuyor mu?
Orada bahsettiğim şey aslında NVIDIA'nın sürücülerinin daha az uğraştırdığı. Tak-çalıştır mantığı. AMD sürücü anlamında biraz daha uğraştırıyor. Beni uğraştırmadı şahsen.

Hocam 6700xt aldım ya, tak çalıştır başlayamayacak mıyım :D bir tık tırstım diyebiliriz, ciddi soruyorum amd ekran kartında bişeyler mi yapmak gerekiyor acaba ? Zaten ürünlerin hepsi masada olunca toplama kısmında rahatsız edeceğim gene :)
Edit : zaten başkası sormuş açıklamışsın.

Fiyat iyi (de), Zotac'ın pek alınması taraftarı değilim. Cüzi bir miktar fark ile Galax - Gainward modellerine bakılabilir.

Zotac NVIDIA ekran kartı üreticileri arasından en iyilerindendir ve Galax ve gainward an iyi olduğuna eminim hem model daha kötü olacak hem de ekstra para vereceğiz mantıklı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı