RTX 3060 alınır mı?

• Konuyu başlatan Rozen
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 407
Bütçe
7000

Rozen

Hectopat
Yer
Japonya Nankatsu İlkokulu
Daha fazla  
Meslek
Forvet / Kaptanlık
İnanır mısınız en ucuzu bu bu segmentte ve sadece Param Güvende ile bu arkadaş gönderim yapıyor. 7K'nın altında kart yok.

Nasıl yok? 6K TL'ye bulunuyor 3060 kartlar biraz ilan araştırması yapın.

Senin oyun zevkine gore degisir aslında. İsini görür ama, Skyrim'de sorun yasatmaz GTA 6 icin cok erken.

Evet GTA 6 için tahmin veremeyiz oyun ile alakalı bir tane fragmandan başka bir şey yok.

6500₺'e 3060 alınmaz. Aynı fiyata 3060ti bulabilirsiniz. GTA 6 2025 yılının sonunda konsola çıkacak hadi en iyi ihtimalle 2026 yılının sonunda çıksa bile neredeyse 3 yıl sonrası için bir kart alıyorsunuz ve o kart 2021 yılının giriş seviyesi bir kartı dolayısıyla ne çıkış tarihi belli olmayan Elder Scrolls 6 ne de GTA VI'yı oynatabileceğini düşünmüyorum.

Senin oyun zevkine gore degisir aslında. İsini görür ama, Skyrim'de sorun yasatmaz GTA 6 icin cok erken.
hocam modlu skyrim dediğim şöyle bir şey:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nasıl yok? 6K TL'ye bulunuyor 3060 kartlar biraz ilan araştırması yapın.

Evet GTA 6 için tahmin veremeyiz oyun ile alakalı bir tane fragmandan başka bir şey yok.
Sahibindene bakabilirsiniz ben göremedim.

hocam modlu skyrim dediğim şöyle bir şey:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam adam oynuyor ne güzel iste, sen de oynarsın o fps civarlarında.

6500₺'e 3060 alınmaz. Aynı fiyata 3060ti bulabilirsiniz. GTA 6 2025 yılının sonunda konsola çıkacak hadi en iyi ihtimalle 2026 yılının sonunda çıksa bile neredeyse 3 yıl sonrası için bir kart alıyorsunuz ve o kart 2021 yılının giriş seviyesi bir kartı dolayısıyla ne çıkış tarihi belli olmayan Elder Scrolls 6 ne de GTA VI'yı oynatabileceğini düşünmüyorum.
En ucuzu bu ti'lar 7500tl civarında ve param güvende ile gönderim yapmıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı