RTX 3060 CS:GO'da düşük performans veriyor

İşletim sistemi
Windows 10
Hocam 0-3 arasında denedim ilkine göre biraz daha iyi veriler aldım ancak ölüm maçına girdiğim zaman akıcılık diye bir şey kalmıyor. Monitör 144 Hz.
1 darboğaz,
2 kötü işlemci.
Her türlü yol işlemci değiştirmeye gidiyor.

Hocam bende R5 1600 var, tek çekirdek performansı aynı diyebiliriz. 144 altına çok nadir düşüyor, normal maçta kaç FPS alıyorsunuz? Ölüm maçında normal maça göre daha az FPS alıyordum.

Hocam bende R5 1600 var, tek çekirdek performansı aynı diyebiliriz. 144 altına çok nadir düşüyor, normal maçta kaç FPS alıyorsunuz? Ölüm maçında normal maça göre daha az FPS alıyordum.
Kartı daha yeni taktım DDU ile eski driverleri temizledim MSI Afterburner falan kurdum 1 aydır açmıyordum bilgisayarı güncellemeler yaptım normal maç hiç oynamadım açıkçası.
Asusun sitesinde ekran kartı BIOS updatesi var 12MB o site de ki hiç bir driveri kurmadım bundan kaynaklı olabilir mi?

Ama bu arkadaşda ekstra olarak Rtx3060 var işlemciye yük oluylr ve darboğaz oluşuyor.

Ekran kartının sadece Game Ready sürücüsünü kurdum denetim masasını acaba kurmam gereken farklı şeyler var mı?

Başka bir şeye gerek yok normalde isterseniz GeForce Experience programınıda indirebilirsiniz ama bir şey değişmez.

Ekran kartı Denetim Masası'ndan maksimum performansa çektiyseniz eğer isterseniz riskli bir yöntem olur ama işlemciye biraz overclock yapmanız gerekebilir.

Başka bir şeye gerek yok normalde isterseniz GeForce Experience programınıda indirebilirsiniz ama bir şey değişmez.

Ekran kartı Denetim Masası'ndan maksimum performansa çektiyseniz eğer isterseniz riskli bir yöntem olur ama işlemciye biraz overclock yapmanız gerekebilir.
Anlaşıldı R5 5600X yolu görünüyor gibi.
Başka önerebileceğiniz işlemci var mı?

Anlaşıldı R5 5600X yolu görünüyor gibi.
Başka önerebileceğiniz işlemci var mı?
İ5 11400F daha fiyat performans olabilir belki, 5600X daha güçlü ama ikisinden birini alırdım ben 11600K almazdım çünkü K serisi almışken Z serisi anakart olmalı bence öyle de f/p olmaktan çıkıyor her türlü anakart değiştireceksiniz 11400/F/5600X mantıklı duruyor

İ5 11400F daha fiyat performans olabilir belki, 5600X daha güçlü ama ikisinden birini alırdım ben 11600K almazdım çünkü K serisi almışken Z serisi anakart olmalı bence öyle de f/p olmaktan çıkıyor her türlü anakart değiştireceksiniz 11400/F/5600X mantıklı duruyor
Öyle olursa Anakartı da değiştirmek zorundayım. 😕
Anakartım AM4 soket. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı