Çözüldü RTX 3060 DisplayPort ile görüntü vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
5900X. Şu an görüntü geldi.
Zaten benim yeni topladığım PC bir garip başlamıştı bir hafta önceki ilk anakart güncellemesinde. Hiçbir şekilde görüntü alamıyordum. 2 kere farklı BIOS sürümlerini denedim. Olmadı. En sonunda Palit'in sıfır aldığım 3060 ekran kartında arıza var sandım. 15 senelik eski bir ekran kartı vardı, onu takmaya karar verdim. BIOS görüntüsü geldi. Sistem 3060 ile kendini restart edemedi nedense... 15 yıllık kart sorunu çözdü. Daha sonra eskiyi çıkarıp yeni kartı taktığımda görüntü vermeye başladı.
Evet en son sürüm. Betayı saymıyorum. Bu ayın on dokuzunda yayınlanan sürüm.
HDMI'dan bağlanınca da yine System has posted in safe mode ile karşılaşıyorum...
Şu an sadece Display Port'dan görüntü gelmiyor. Bir çözüm önerebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet en son sürüm. Betayı saymıyorum. Bu ayın ondokuzunda yayınlanan sürüm.
HDMI'dan bağlanınca da yine System has posted in safe mode ile karşılaşıyorum...
Şu an sadece Display Port'dan görüntü gelmiyor. Bir çözüm önerebilecek var mı?

Bazı ekran kartlarında Windows başladıktan sonra Display Port görüntü veriyor.
Görüntü alamama hangi ekranda oluyor?

5900X. Şu an görüntü geldi.
Zaten benim yeni topladığım PC bir garip başlamıştı bir hafta önceki ilk anakart güncellemesinde. Hiçbir şekilde görüntü alamıyordum. 2 kere farklı BIOS sürümlerini denedim. Olmadı. En sonunda Palit'in sıfır aldığım 3060 ekran kartında arıza var sandım. 15 senelik eski bir ekran kartı vardı, onu takmaya karar verdim. BIOS görüntüsü geldi. Sistem 3060 ile kendini restart edemedi nedense... 15 yıllık kart sorunu çözdü. Daha sonra eskiyi çıkarıp yeni kartı taktığımda görüntü vermeye başladı.

Çözüm

Geri
Yukarı