Televizyona bağlanan RTX 3060 sistem görüntü vermiyor

Televizyona ekran kartını neden takar bir insan
Ekran kartı bilgisayara takılıydı sadece kendi monitörümü çıkarıp televizyonu monitör niyetine taktım bilgisayara ve oyun oynayabilmek içinde hdmın diğer ucunu ekran kartına takmam gerekiyordu bundan önce bunu zaten yapmıştım ve bir sıkıntı da yaşamamıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük
HDMI kablosunun kıvılcım attığını da ilk kez duyuyorum nasıl oldu ki bu olay? PSU kablosu olsa anlarım da HDMI'ın işi alt tarafı görüntü aktarmak. Televizyonda mı bir kaçak var acaba.
HDMI kablosunun kıvılcım attığını da ilk kez duyuyorum nasıl oldu ki bu olay? PSU kablosu olsa anlarım da HDMI'ın işi alt tarafı görüntü aktarmak. Televizyonda mı bir kaçak var acaba.
Büyük ihtimal tvde kaçak var benimde aklıma o geldi İnan bende hdmıdan böyle bir sıkıntıyı hem ilk defa duydum aynı zamanda yaşamış oldum tvde ve hdmı girişleri simsiyah oldu ekran kartınında aynı şekilde tabii

Denedim 3 tane DP girişinin hepsini denedim ama sonuç aynı görüntü gelmiyor.

Bilgisayara takılı klavye ve mouse eğer varsa ışık yakıyor mu sistemi çalıştırdığında? Caps-lock, num-lock tuşlarının ışığını da deneyebilirsin klavyede normal ışıklar yoksa.

Bilgisayara takılı klavye ve mouse eğer varsa ışık yakıyor mu sistemi çalıştırdığında? Caps-lock, num-lock tuşlarının ışığını da deneyebilirsin klavyede normal ışıklar yoksa.
Evet sistem açılınca bi yanıp sönmesi var onu yaptıktan sonra sürekli yanıyor ışıkları

Evet sistem açılınca bi yanıp sönmesi var onu yaptıktan sonra sürekli yanıyor ışıkları

Bu iyiye işaret en azından sistem kartı tanıyor, ölü değil. Fanlar ölü kartta bile çalışır ama BIOS'un tanıyıp geçirmesi sağlam kartta olur.

Ona yine servisi bakacak, umalım yalnızca çıkışlara zarar vermiş olsun o tamir edilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı