RTX 3060 FurMark test sonucu

Teşekkürler hocam :) evet sizinki daha iyi kart gibi..
Peki sizce bu performans farkı model farkından mı kaynaklanır kart hasar almış olabilir mi?
Benim kartımda sorun var :/ Fan sorunu yaşıyorum. malesef tek fanlı fanı bozuldu uğraşıp duruyorum.. canım çok sıkkın anlayacagın :( tek fan bir daha hayatta.. Palit kötü bir marka değil yalnız , önceki kartım Palitti hatta Palit GP 1660 super oc modeliydi , en ufak sorun yaşamadım. Asus phoenix'e geçtim küfürbaz oldum.. :D

Benim kartımda sorun var :/ Fan sorunu yaşıyorum. Maalesef tek fanlı fanı bozuldu uğraşıp duruyorum. Canım çok sıkkın anlayacagın :( tek fan bir daha hayatta. Palit kötü bir marka değil yalnız, önceki kartım Palitti hatta Palit GP 1660 Super OC modeliydi, en ufak sorun yaşamadım. ASUS Phoenix'e geçtim küfürbaz oldum. :D

Geçmiş olsun hocam vallaha ben de bu zamanlar bu performans işine kafayı taktım ya daha az FPS veriyorsa ya hasar almışsa diye.

Geçmiş olsun hocam vallaha ben de bu zamanlar bu performans işine kafayı taktım ya daha az FPS veriyorsa ya hasar almışsa diye.
Bak benim sorunumun linkini atiyim , eğer sorun yok diyosan , senin kartla takas edelim üzerine de ne istiyosan kabul beni bu dertten kurtar :D:D

Bak benim sorunumun linkini atayım, eğer sorun yok diyorsan, senin kartla takas edelim üzerine de ne istiyorsan kabul beni bu dertten kurtar :D:D

Vay be hocam ben kendiminkine dert diyordum ama bence sizinki de çözülür bence kafaya takmamaya çalışın. Umarım büyük bir sıkıntı yoktur. Zaten FurMark sonucunuza göre çoğu RTX 3060 kullanıcısından 1,2 FPS bile olsa fazla FPS alıyorsunuz. Yardımlarınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı