RTX 3060 haksızlık değil mi?

Oyunculara niye stokta ürün olmadığından 3060 yollamıyorlar? Gayet te hakkına girmek oluyor şimdi ben piyasada ki tüm kartları alsam hiç kimseye bir şey bırakmasam haksızlık olmayacak mı bırakın bu işleri Allah aşkına ya. Umarım böyle 30'ar 50'şer alanların elinde patlar o kartlar.

Hak falan geçerli değil. Paran varsa ne kadarına yetiyorsa alınabilir, istediği kadar alır adamın umrunda mı sizin oyununuz? Adam parasına bakar alabildiğine bakar. Senin varsa paran 30 tane için alırsın kimse de 30 tane aldı diyemez, sen parasını verdin mi evet gerisi yalan. Erkenden satan adam ile alan kişinin bir ilişkisi var ki satmış yoksa satmaz zaten yani haksızlık demeyin boşuna.

Arkadaşlar şimdi internetten sipariş vermek mi daha mantıklı olur yoksa bayiden gidip almak mı? Çıkmadan 1 gün önce bayinin önünde yatıcam gördüğüm miningciyi ısırcam artık yeter daaa... Gerçi onlar da ekmeğinde NVIDIA da ekmeğinde... Olan yine garibana :D

Netten al güvenilir devlet onaylı yerlerden bildiğim zaten oralarda satan kişi elinde 30 tane varsa stok sayısına 30 giriyor. Mobilyalarda gelen siparişe göre üretiliyor. Ben olsam netten verirdim zaten gerekli paketleme ile gönderiliyor.

Geri
Yukarı