RTX 3060 HDMI to VGA görüntü vermiyor

busunnes

Hectopat
Merhaba, yeni bir sistem topladım. RTX 3060 ekran kartı kullanıyorum. Maalesef ki monitörümde HDMI girişi yok, VGA ile bağlamak için dönüştürücü aldım lakin görüntü vermiyor. Kullandığım dönüştürücü araştırmak istedim ama bir bilgi bulamadım, kağıdında Hadron X2020 yazıyor. Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Merhaba, yeni bir sistem topladım. RTX 3060 ekran kartı kullanıyorum. Maalesef ki monitörümde HDMI girişi yok, VGA ile bağlamak için dönüştürücü aldım lakin görüntü vermiyor. Kullandığım dönüştürücü araştırmak istedim ama bir bilgi bulamadım, kağıdında Hadron X2020 yazıyor. Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Bizim dershanenin hocaları da projeksiyon da VGA portu olmayanlar sıkıntı çekiyordu ve bira kaç tane kablo alıyorlardı deneyip hepsi olmadığı için ama arkadaşın dediği gibi vidaları tam oturmayanlar da oluyordu.

Aktif dönüştürücü lazım görüntü alabilmeniz için. Pasif dönüştürücü ile ben de görüntü alamıyordum zamanında RX 570 ile.

Bu şekil bir şey işinizi görür: https://www.hepsiburada.com/dark-di...a-aktif-donusturucu-dk-hd-adpxvga-pm-bs130177

Göndermiş olduğunuz dönüştürücünün farklı bir markasını kullanıyorum. Aktif bir dönüştürücümü bunun hakkında bir bilgim yok.

Kullanmış olduğum dönüştürücü: HADRON Hdmı To Vga Çevirici Sesli Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Her dönüştürücü her monitör veya kart ile çalışmaz. Ben 2. de tutturdum. Bende sizinki gibi görünen Dark marka aldım kullanıyorum.

Her dönüştürücü her monitör veya kart ile çalışmaz. Ben 2. de tutturdum. Bende sizinki gibi görünen Dark marka aldım kullanıyorum.

Aynı dönüştürücünün Dark markasını kullanıyorum 4 yıldır pek bir sorun yaşamadım. Dönüştürücü bozuk olabilir.

Farklı bir marka aldım ve sorunum çözüldü teşekkürler.

Geri
Yukarı