RTX 3060 + i7 10750H darboğaz

rmznkrtl

Hectopat
Selamünaleyküm kardeşlerim, RTX 3060'lı 16 GB RAM'li i7 10750H işlemcili bir dizüstü PC alacağım. Sizce darboğaz yapar mı? Bir de ek bir sorum olacak: 25 ms tepkime süresi dizüstü PC için iyi midir kötü müdür?

Hazır hiçbir sistemde darboğaz olmaz. Olacaksa zaten çıkarmazlar. Ekran 25 ms ise o ekran kartı için kötü.

Bazı hazır sistemlerde de darboğaz maalesef ki oluyor yapıştırıyorlar millete.

Darboğaz yaşanmaz CPU GPU için gayet yeterli. Paneli iyi değil daha düşük değerlere sahip olan modellere bakmanız daha iyi bulamazsanız da sizi aşırı derecede üzmez.

Bazı hazır sistemlerde de darboğaz maalesef ki oluyor yapıştırıyorlar millete.

Darboğaz yaşanmaz CPU GPU için gayet yeterli. Paneli iyi değil daha düşük değerlere sahip olan modellere bakmanız daha iyi bulamazsanız da sizi aşırı derecede üzmez.
Bu kalitede bir sistemi satan firma yapmaz. Eski hazırları da almak yerine toplamak daha ucuza gelir.

Beyler, alacağım PC GameGaraj Tracer 7T 144. Ben üniversite hazırlık öğrencisiyim. Üniversitedeki bölümüm PC üzerine. O yuzden sart yüksek performanslı bir PC. Hem de oyun da oynayacagim. Butcem de yazın çalışıp biriktirecegim, biraz da ailemin katkısıyla öyle alacagim. GameGaraj Tracer 7T 144 bana FP ürünü geldi, açıkcasi hoşuma gitti. Bu PC üzerine konusuyoruz. Yorumlarınızı bekliyorum, aşağıya link bırakıyorum. İncelemelerinizin ve yorumlarınızın her biri benim için çok önemlidir.

Beyler alacağım PC GameGaraj Tracer 7T 144 ben üniversite hazırlık öğrencisiyim. Üniversitedeki bölümüm PC üzerine o yüzden şart yüksek performanslı bir PC. Hem de oyun da oynayacağım. Bütçemde yazın çalışıp biriktireceğim birazda ailemin katkısı öyle alacağım. GameGaraj Tracer 7T 144 bana FP ürünü geldi açıkçası hoşuma gitti. Bu PC üzerine konuşuyoruz yorumlarınızı bekliyorum aşağıya link bırakıyorum incelemelerinizin ve yorumlarınızı her biri benim için çok önemlidir.

Hocam ekran kartı Max-Q 70W. Normalde RTX 3060 115+15W toplamda 130W'dır. Yani güç olarak sizi tatmin etmeyebilir. Ayrıca Technopat YouTube kanalında bu cihazın incelemesi vardı bildiğim kadarıyla, orada işlemci Apex Legends oyunun da 99 derece görüyordu, diğer oyunlarda da sıcaklıklar pek iyi değildi. İncelemenin linkini ekliyorum aşağıya bakarsınız. @Ramazan Ö hocamın da dediği gibi bütçe nedir?

Link: Game Garaj Tracer 7T-144 Oyuncu Laptopu İncelemesi - Technopat

Geri
Yukarı