RTX 3060 için monitör önerisi

Dakko

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Neden alınmaz hocam? Adaptive g-sync monitörler için de fazlaca yırtılma yaşattığı söyleniyordu.
Monitör kullanım amacı neydi tam olarak?
Monitörü günlük kullanım ve oyun için alıyorum ama öyle profesyonel oyuncu değilim. Yani casual, arada keyfine oynuyorum.
2. monitöre göre artıları nedir bunun?

Kesinlikle budur uzun ömürlü olacak kaliteli bir monitör kendim de kullanıyorum DisplayPort ve HDMI mevcut.
Asus uzun ömürlü olmaz mı?

Neden alınmaz hocam? Adaptive G-Sync monitörler için de fazlaca yırtılma yaşattığı söyleniyordu.

Monitörü günlük kullanım ve oyun için alıyorum ama öyle profesyonel oyuncu değilim. Yani casual, arada keyfine oynuyorum.

2. monitöre göre artıları nedir bunun?

ASUS uzun ömürlü olmaz mı?

Dostum renk sayıları ışık sızmaları ölü pikseller Dell bu noktadan sorunsuz ve bu fiyata alabileceğin en iyi monitörlerden birisi ASUS ile ilgili sosyalde oku birkaç arkadaş sorunlarını dile getirmişti son karar senin.

Dostum renk sayıları ışık sızmaları ölü pikseller Dell bu noktadan sorunsuz ve bu fiyata alabileceğin en iyi monitörlerden birisi ASUS ile ilgili sosyalde oku birkaç arkadaş sorunlarını dile getirmişti son karar senin.
Peki RTX 3060 ile bir yırtılma, 165 hz'yi doyuramadığı için bir takılma hissi gibi şeyler yaşamam değil mi? Akıcılıkta bir sorun olmaz yani?

144 hz düşünmek mantıksız mı olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı