RTX 3060 ile 3070/3080 arasında çok FPS farkı olur mu?

Video link atayım sende bak istersen yorumlarda da adam FPS ssleri atmış ranked da 700 görmüşlüğü var şimdi hatırladım ama bana soracak olursan 5800X 2060 gibi bir sistem alırsan pişman olmazsın şöyle linki de attım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamam hocam çok sağ olun

Mümkünse işlemcinizi arttırın, çünkü Valorant için RTX 3060 yeterli.

Hocam ben stok sorunu düzelince Sinerji tiger adlı sistemi alacağım ilk başta işlemciye çok yatırım yapmayacağım daha sonra ekran kartı bulamam diye RTX 3060 aldıktan sonra daha da ekran kartı almam işlemci boostlatırım

İnşallah stok sorunu düzelince bu sistemi rahat bir şekilde 12200 TL'ye alabilirim

Hocam ben stok sorunu düzelince Sinerji tiger adlı sistemi alacağım ilk başta işlemciye çok yatırım yapmayacağım daha sonra ekran kartı bulamam diye RTX 3060 aldıktan sonra daha da ekran kartı almam işlemci boostlatırım.

İnşallah stok sorunu düzelince bu sistemi rahat bir şekilde 12200 TL'ye alabilirim.

Bunun yerine bence çıkınca 3070 Ti sistem topla 6.500TL'den çıkacak bütçen varsa ben kendim için şöyle bir topladım 5600X ile 14.100TL civarı tuttu.

Bunun yerine bence çıkınca 3070 Ti sistem topla 6.500TL'den çıkacak bütçen varsa ben kendim için şöyle bir topladım 5600X ile 14.100TL civarı tuttu.

O kadar bütçem yok kral ya ben stok sorunu düzelince bu Sinerji tiger alacağım zaten çoğu kişi fiyatların düzelmeyeceğini söylüyor

Sadece Valorant ve CS:GO oynayacağım. Ve RTX 3060 ekran kartını kullanacağım. Bundan sonra 3070'e veya 3080'e geçmem. Çok fazla FPS farkı oluşturur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı