RTX 3060 kaç yıl götürür?

Basit bir mantık ile 1060'ın 6 GB'lik modeli bile günümüzde FSR ile güzel performans verirken 3060 tahminimce 3 4 yıl yüksek ayarlarda kullanım sağlar. Tabii süre daha da uzun olabilir. Bu sefer yüksek değil de orta ayarda iyi bir performans verir. Burada en önemli faktör aslında FSR ve DLSS.
Bende bile RTX 3050 4 GB VRAM var FSR DLSS ile 2 3 yıl beni kurtaracağını düşünüyorum.

Basit bir mantık ile 1060'ın 6 GB'lik modeli bile günümüzde FSR ile güzel performans verirken 3060 tahminimce 3 4 yıl yüksek ayarlarda kullanım sağlar. Tabii süre daha da uzun olabilir. Bu sefer yüksek değil de orta ayarda iyi bir performans verir. Burada en önemli faktör aslında FSR ve DLSS.
Bende bile RTX 3050 4 GB VRAM var FSR DLSS ile 2 3 yıl beni kurtaracağını düşünüyorum.

Hocam bende de 3050 8 GB'lık modeli var sizce kaç yıl götürür?

DLSS ile rahat 5-6 senesi var. (Yüksek ayarlar için.) DLSS daha da geliştikçe belki daha fazla.

Son düzenleme:
1080P'de kaç yıl götürür sizce?
Soyle dusun, GT720 2014-2022 arasi beni goturdu. Zamani icin felaket bir kart beni bu kadar idare ettiyse, 3060 seni rahat 5 yil en az goturur. Hemde FSR 3.0 teknolojiler yakin.

5 yıldır RX 570 kullanıyorum. Daha da kullanırım ben kartımı. Biraz kullanımınıza bağlı bir durum.

Geri
Yukarı