RTX 3060 karta termal pad ve termal macun önerisi

Bütçe
375 TL

Adam gregson

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. RTX 3060 ekran kartıma termal bakım yapmak istiyorum kartın daha serin çalışması amacıyla termal pad ve termal macun hangi marka önerirsiniz? Bütçem her ikisi için toplam 375 TL. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum iyi günler diliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

3060 nispeten yeni bir kart. Üreticiler çok kaliteli termal macunlar ve padler kullanıyorlar. Açıkçası 375 lira gibi bir bütçeyle bu kalitede ürünler alabileceğinizi sanmıyorum. İlla ki yaparım derseniz termal pad kalınlıklarına dikkat edin.

Ekran kartı kaç yıllıkki pad değiştiriceksiniz?

Hocam ben ikinci el aldım kartı evveliyatını bilmiyorum yanlardan göründüğü kadarıyla yağı falan kalmamış kuruyor gitgide bende içim rahat olsun diye değiştireceğim.

3060 nispeten yeni bir kart. Üreticiler çok kaliteli termal macunlar ve padler kullanıyorlar. Açıkçası 375 lira gibi bir bütçeyle bu kalitede ürünler alabileceğinizi sanmıyorum. İllaki yaparım derseniz termal pad kalınlıklarına dikkat edin.

Hocam bu işlerden oldukça iyi anlıyorum 2mm termal pad kalınlığı bütün 3060'larda aynıymış.Hocam ben baktım thermalright oldukça iyi marka deniyor ve 180 190 tl ye var mümkün yani 375 400 tl ye bakım yapmak.

62,5 w/mk hocam bu değer bana pek inandırıcı gelmedi ama test edip videosunu çeken var mıdır acaba görmek istiyorum cidden.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı