RTX 3060 laptop 200 FPS'ten 70 FPS'e düştü

Çözünürlüğün düşük olmasından ve ayarları düşükte tutmanızdan dolayı darboğaz var gibi gözüküyor ama emin değilim daha detaylı oyun testi atmanız gerekiyor %100 kullanılacak şekilde.
anladım

ekran kartının yüzde yüz kullanıldığı bir oyunda sıcaklık değerlerini atabilir misiniz? Misal witcher 3
Pardon rahatsız ediyorum witcher 3 dışında farklı 100 de yüz kullanan oyun önerebilir misiniz ben tam bilmiyorum da

Veya PUBG de ultra ayarlarda iken %100 kullanım oluyor isterseniz öyle atayım

Son düzenleme:
İşleme ölçeği 5. foto da da dediğim gibi 120 de yani full de

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    3,2 MB · Görüntüleme: 19
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    1 MB · Görüntüleme: 22
  • Ekran Alıntısı3.PNG
    Ekran Alıntısı3.PNG
    1,3 MB · Görüntüleme: 18
  • Ekran Alıntısı4.PNG
    Ekran Alıntısı4.PNG
    3,4 MB · Görüntüleme: 19
  • Ekran Alıntısı5.PNG
    Ekran Alıntısı5.PNG
    2,3 MB · Görüntüleme: 25
Sıcaklıklar dışında kullanım değerleri normal gözüküyor. Macun değişimi vb bakım yaptırdınız mı?

Sıcaklıklar dışında kullanım değerleri normal gözüküyor. Macun değişimi vb bakım yaptırdınız mı?
hayır hiç bakıma gitmedi yanlış hatırlamıyorsam 1.5 sene belki 2 seneye yaklaşmıştır

bu fikri aileme söylediğimde macun için kasayı açmak lazım onu açınca da garantisi bitiyor demişti, sanırım monster'ın kendisine götürünce kendileri yapıyorlarmış ama bilmiyorum öyle olsa bile ailemi ikna edemem inanmazlar kızarlar falan

hayır hiç bakıma gitmedi yanlış hatırlamıyorsam 1.5 sene belki 2 seneye yaklaşmıştır

bu fikri aileme söylediğimde macun için kasayı açmak lazım onu açınca da garantisi bitiyor demişti, sanırım monster'ın kendisine götürünce kendileri yapıyorlarmış ama bilmiyorum öyle olsa bile ailemi ikna edemem inanmazlar kızarlar falan
Ailenle düzgün iletişim kurup anlatırsan neden inanmasınlar? Bakımını yapacak olan sen bile olsan garantiden çıkmıyor ki zaten servise götürüp yaptıracaksın. Bu durumda kızmaları için hiç bir sebep yok. Monsterın sitesinden ömür boyu servis garantisi kısmını okutabilirsin ya da bunu anlattıkları videoları izletebilirsin.

Ailenle düzgün iletişim kurup anlatırsan neden inanmasınlar? Bakımını yapacak olan sen bile olsan garantiden çıkmıyor ki zaten servise götürüp yaptıracaksın. Bu durumda kızmaları için hiç bir sebep yok. Monsterın sitesinden ömür boyu servis garantisi kısmını okutabilirsin ya da bunu anlattıkları videoları izletebilirsin.
Tamam abi gerçekten çok çok teşekkür ederim her şey için konuşacağım eğer işler düzgün giderse çözüldü işaretlerim gerçekten çok sağolun iyiki varsınız :)))

Geri
Yukarı