Valorant 200 FPS'ten 80 FPS'e düştü

Sech Zig

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, Valorant'ta normalde 140-200 FPS civarlarında alırken birdenbire sebebini anlamadığım bir şekilde FPS'im 80-100 oldu. Hiçbir ayarla oynamadım ve ayarlar da aynı. Yardımcı olursanız sevinirim (tüm sürücülerim güncel).

Merhabalar, Valorant'ta normalde 140-200 FPS civarlarında alırken birdenbire sebebini anlamadığım bir şekilde FPS'im 80-100 oldu. Hiçbir ayarla oynamadım ve ayarlar da aynı. Yardımcı olursanız sevinirim (tüm sürücülerim güncel).
1644336863424.png

İlla sistem mi ? FPS düşmesi diyor arkadaş. "Ne zaman 200 FPS alıyordun şimdi mi 80 oldu ?" ya da "Sisteminin bakımları yapıldı mı ? Diğer oyunlarda performans nasıl ?" diye sorabilirdi.
Hocam bir sorun varsa onunla da alakalı olabilir.

Evet. Sistem önemli bir detay.
sistemin özellikleri ile bir alakası olmadığına eminim vermesi gereken fps den düşük veriyor kısaca
Oyunun optimizasyonu ciddi anlamda bozuk. Riot skin çıkartmaktan başka bir şey yapmadığı için de optimizasyon bozuluyor. Dediğin gibi ayarları değiştirmediysen bu sistemin sorunu değil oyunun sorunudur zaten.
oyun ile alakalı bir sorun olduğunu düşünmüyorum cs go da yine aynı şekilde benim sorunumu daha önce yaşayanlarda olmuş fakat çözüm bulunamamış

Son düzenleme:

Geri
Yukarı