RTX 3060 laptop alınır mı?

İhsan Habib

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba Monster bir PC almak istiyorum PC özellikleri.
i7 11800H.
RTX 3060 6 GB.
32 GB 3200MHz RAM.
1TB Samsung EVO M.2 SSD.
27000TL.
Sizce bu PC alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Belirli bir bütçeniz var mı? Aynı fiyata daha iyi cihazlar olabilir. Çünkü Monster PC önermiyorum.
Clevo kasa veya ısındığını içinde tanıdığım biri kullanıyor herhangi bir isi sorunu olmuyor 10 saat ağır yükte çalışiyor CPU Max 88 90 derece ekran kartı da 88 92 derece civarı geziyor neden önermiyorsunuz

Hocam i7 olursa daha iyi olur

Clevo kasa veya ısındığını içinde tanıdığım biri kullanıyor herhangi bir isi sorunu olmuyor 10 saat ağır yükte çalışiyor CPU Max 88 90 derece ekran kartı da 88 92 derece civarı geziyor neden önermiyorsunuz

Hocam i7 olursa daha iyi olur
Monster Notebook kullanıyorum zaten. Bu yüzden önermiyorum. :D sebeplerini yazacak kadar zamanım yok.

(cihazın laptop olduğunu düşüüyorum)

Yazın oda sıcaklığında kullanılamayacak seviyede. Hava zaten sıcak, Monster ayrı bir sıcak. RDR2'de 60 FPS değerlerinden 30-40 a düştüm. Kışın bir sıkıntı olmuyor.

Tavsiye ettğin modeldeki 6GB'lik Vram az,

Monsterin kasa kalitesi kötü, zaten ucuz bir cihaz alıyorsun piyasaya göre. Parmak izi bırakıyor ve bazı tuşlar silindi.

Bataryası performansı yok, götürdüğün her yere adaptörü götürmek zorundasın.

Harici bir ekrana bağlamak istersen aldığın FPS düşüyor, ghosting yiyorsun. O yük altında da inanılmaz bir şekilde ısınıyor. (birçok laptop modelinde var)

Ölü piksel sıkıntısı yaşarsan uğraşabilirsin, uğraşan çok fazla insan var Youtube üzerinden bakabilirsin

Pozitif yanlarına bakacak olursak, 6ayda bir temizliğe gidiyor, Güzel bir kalitede geri dönüyor, cihazı her türlü söküp temizliyorlar.

Eğer oyun oynamıyorsan Macbook'a yönelmeni öneririm, eğer ille de laptop alacaksan o fiyata daha iyi kasa ve sisteme sahip laptoplar vardır.

Şu anki aklım olsa bu makineyi almazdım, MSI ya da Asus'a yönelirdim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı