RTX 3060 laptop önerisi

Bütçe
15.000
Excalibur'un yeni G911 serisi çıkmıştı. Eğer soğutma konusunda iyileştirmeler yaptılarsa düşünebilirsin bütçeni biraz aşıyor ama.

Bu ürünün malzeme kalitesinin berbat olduğunu mu düşünüyorsunuz hocam ? Hangi açılardan
yok hocam berbat olduğu için atmadım arkadaş monster ile ilgili bir şey yazdı ben de bilgisi olabileceğinden attım kötüleyen diğer arkadaştı

Bu ürünün malzeme kalitesinin berbat olduğunu mu düşünüyorsunuz hocam? Hangi açılardan

Vallahi hocam benim arkadaş demişti bana kalitesi kötü diye bir de bende araştırmıştım laptop alırken genel olarak kötü diyorlardı o yüzden kötü dedim. Onların yalancısıyım.

Ben alpere cevap veriyorum sanmıştım bu modeli forumda dün 3 arkadaş benim bildiğim satın aldı bende dahilim, malzeme kalitesi bana göre baya iyi, şuanda test yapmak için oyun indiriyorum sonuçlarını 1 saate falan paylaşırım.

Vallahi hocam benim arkadaş demişti bana kalitesi kötü diye bir de bende araştırmıştım laptop alırken genel olarak kötü diyorlardı o yüzden kötü dedim. Onların yalancısıyım.
Monster 3 farklı markaya ürettiriyor hocam. Genelleme yapmak doğru olmaz. Haklısınız malzeme kalitesi çok kötü laptopları da var. Karpuz alır gibi seçerek almak lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…