RTX 3060'lı laptop önerisi

Bütçe
17000
ben de alayım be o zaman :D
Bu fiyat bandında her modele, her markaya olumsuzluklarını dile getiren kullanıcılar çoğunlukta ama bu modelde olumlu yorumlar bir hayli ön plana çıkıyor ve özellikleri kağıt üzerinde bu fiyat bandındaki rakiplerinden bir hayli iyi. Alanlar için hayırlı olsun umarım kimseyi üzmez

Bu fiyat bandında her modele, her markaya olumsuzluklarını dile getiren kullanıcılar çoğunlukta ama bu modelde olumlu yorumlar bir hayli ön plana çıkıyor ve özellikleri kağıt üzerinde bu fiyat bandındaki rakiplerinden bir hayli iyi. Alanlar için hayırlı olsun umarım kimseyi üzmez
kartıma kısıt felan var diyip durdu limit tamdı her şey açıktı alamadım sonra stok bitti sana hayırlı olsun aga

Ben de Lenovo Ideapad Gaming 3 modelini alacaktım. Bunu görünce bunu alayım dedim, bir anda fiyatın arttığını gördüm. Hayal kırıklığına uğradım PC alasım kalmadı şu an.

Ben de Lenovo Ideapad Gaming 3 modelini alacaktım. Bunu görünce bunu alayım dedim, bir anda fiyatın arttığını gördüm. Hayal kırıklığına uğradım PC alasım kalmadı şu an.
bende de aynı şekil acer almıştım iade edecektim gene iade edecem sanırım istemiyorum yeni hiç bir şey :D. eski 970m lik laptopumla devam edeyim diyorum en iyisi. Bu ekonomide son çıkan oyunları mı oynayacaz yani bi de :D

Ben araştırma yaptım Lenovo Legion S7 yılbaşında 19 bin TL idi zaten hb iade modelleri sattı büyük ihtimal ondan dolayı indirim yaptı gibi gözüktü. İade stoğu bitince de diğer satıcıların fiyatı geldi.
Oyle kafalarina gore iade model satabiliyorlar mi? Kapali kutuda geliyor ya bilgisayarlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı