RTX 3060 laptop önerisi

Bütçe
15.000
Kullanan var mı? Fiyatı ucuz geldi şüphelendim :D

Satıcının yorumları sıkıntısız gözüküyor valla.
Ben alpere cevap veriyorum sanmıştım bu modeli forumda dün 3 arkadaş benim bildiğim satın aldı bende dahilim, malzeme kalitesi bana göre baya iyi, şuanda test yapmak için oyun indiriyorum sonuçlarını 1 saate falan paylaşırım.
Hocam ne yaptınız testleri benim 2060 varda merak ediyorum farkını.

Son düzenleme:
Ara ara işlemci 83 dereceyi gördü geri düştü ekran kartı en sıcak 81 gördü.
Dipnot: dGPU açık değildi testi HypridMsi ile yapmak istedim.
Diğer Testleri yavaş yavaş atacağım. Masanın üzerinde ve altında hiçbir şey olmadan yapılmış testler.
Fan sesi biraz var, Tahliye 4 taraftan yapılıyor ve tahliye kısımları bayağı sıcak, İlk defa laptop kullandığım için galiba fan sesi biraz rahatsız etti, PC uçacak galiba oldum. :D

Edit 2: Windows'ta ve PC de hiçbir ayar yapmadan saf test yapıyorum.
Edit 3: FPS 100-150 arası oynadı en düşük 85 gördüm.
Edit 4: Ayarlar 1920x1080p / Ultra olarak yaptım.

Oyun açılırken:

msihyprid-acilis.png

10 dakikalık kullanım:

msihyprid-10dk.png

FPS olarak genel olarak en düşük 80'lere düştü, ortalama 100-110 oynattı, yer yer boş yerlerde 140-150'ye çıktı.

Bu ürünün malzeme kalitesinin berbat olduğunu mu düşünüyorsunuz hocam ? Hangi açılardan
Bu cihaz direk msi ile ortak proje msi gp76 nın aynısı kasası falan sadece monster logosu çakılı
Ara ara işlemci 83 dereceyi gördü geri düştü ekran kartı en sıcak 81 gördü.
Dipnot: dGPU açık değildi testi HypridMsi ile yapmak istedim.
Diğer Testleri yavaş yavaş atacağım. Masanın üzerinde ve altında hiçbir şey olmadan yapılmış testler.
Fan sesi biraz var, Tahliye 4 taraftan yapılıyor ve tahliye kısımları bayağı sıcak, İlk defa laptop kullandığım için galiba fan sesi biraz rahatsız etti, PC uçacak galiba oldum. :D

Edit 2: Windows'ta ve PC de hiçbir ayar yapmadan saf test yapıyorum.
Edit 3: FPS 100-150 arası oynadı en düşük 85 gördüm.
Edit 4: Ayarlar 1920x1080p / Ultra olarak yaptım.

Oyun açılırken:

Eki Görüntüle 1148218

10 dakikalık kullanım:

Eki Görüntüle 1148219

FPS olarak genel olarak en düşük 80'lere düştü, ortalama 100-110 oynattı, yer yer boş yerlerde 140-150'ye çıktı.
Hocam biostan mux ayarını yaptınız mı?

Geri
Yukarı