RTX 3060 laptop oyun içinde 86 derece oluyor

Pepecupper

Hectopat
Daha fazla  
Oyunları Ultra kalitede oynuyorum, sıcaklık maksimum-86 dereceyi görüyor ver stabil o derecede kalıyor. Normal mi? RTX 3060 6 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopun model ve markası nedir? Soğutucu kullanıyor musun? Hangi oyunlarda alıyorsun bu sıcaklıkları? 86 Dereceyi gören CPU mu GPU mu?

Laptopun model ve markası nedir? Soğutucu kullanıyor musun? Hangi oyunlarda alıyorsun bu sıcaklıkları? 86 dereceyi gören CPU mu GPU mu?

Acer Nitro 5 AN515-57, soğutucu kulanmıyorum, the hunter oynadım 86 derece stabil kaldı, Dying Light oynadım 86 derece stabil kaldı, The Forest oynadım 86 derece stabil kaldı, evil genius 2 oynadım 86 derece stabil kaldı. Isınan GPU. Soğutucu kulanmak fan akışına zararlı dedikleri için almadım.

Soğutucu kulanmak fan akışına zararlı dedikleri için almadım.

Uzaktan eğitimle mezun olmuş bir pnömatik teknikerinin uydurduğu bu durumu bu sıralar çok sık duyar oldum 🤣🤣🤣 Kullanın şu soğutucuları bir Gaming laptopun hele ki 15.6" bir laptopun olmazsa olmazıdır soğutucu desteği.

Havalar ciddi anlamda sıcak ve nemsiz ekstra olarak da bir soğutucu kullanmadığın için CPU'nun 85 90 GPU'nun da 80-85 derecelerde çalışması oynadığın oyunlara göre normal. Soğutucu kullanırsan CPU sıcaklığını 80-85 GPU sıcaklığını da 75-78 derecelere indirebilirsin.

Linkteki ürünü tavsiye ederim. Hem 15,6 hem 17,3 Cihazlarımda minimum 5-8 derece performans gösteriyor.

Uzaktan eğitimle mezun olmuş bir pnömatik teknikerinin uydurduğu bu durumu bu sıralar çok sık duyar oldum 🤣🤣🤣 Kullanın şu soğutucuları bir Gaming laptopun hele ki 15.6" bir laptopun olmazsa olmazıdır soğutucu desteği.

Havalar ciddi anlamda sıcak ve nemsiz ekstra olarak da bir soğutucu kullanmadığın için CPU'nun 85 90 GPU'nun da 80-85 derecelerde çalışması oynadığın oyunlara göre normal. Soğutucu kullanırsan CPU sıcaklığını 80-85 GPU sıcaklığını da 75-78 derecelere indirebilirsin.

Linkteki ürünü tavsiye ederim. Hem 15,6 hem 17,3 Cihazlarımda minimum 5-8 derece performans gösteriyor.

Hocam zaman ayırdığınız ve bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı