RTX 3060 laptop Valorant'ta 130 FPS veriyor

Sizinki ile aynı marka/model RAM, TR piyasasında mevcut değil. Aşağıya bıraktığım ürünü alabilirsiniz. CL, Voltaj ve MHz değerleri aynı. Büyük ihtimalle sorunsuz çalışır.

Sizinki ile aynı marka/model RAM, TR piyasasında mevcut değil. Aşağıya bıraktığım ürünü alabilirsiniz. CL, Voltaj ve MHz değerleri aynı. Büyük ihtimalle sorunsuz çalışır.

attıgım frekans değerleri normalmi ?

RTX 3060 ekran kartli, i5 islemcili, 1x16 GB RAM ASUS TUF laptop aldim fakat Valorant'ta 130 120 FPS'ler civarj aliyorum, LoL'de 105 civari, forumda sorduğumda tek kanal RAM'den kaynaklandigini soylediler, cift kanal RAM yapsam ne kadar FPS artisi yaparim, iki katina cikar diyenler oldu 5 10 FPS artar diyenler oldu, bir de hangi marka RAM almam gerekir? Yardimci olursaniz sevinirim😊
@Recep Baltaş yardimci olabilirmisiniz ?

Son düzenleme:
@ACRHalil42, sürekli aktif olamıyorum. Başka işlerim de oluyor. Sorununuz RAM kaynaklı %90. Değerlerde anormallik göremedim. Cihazın modelini belirtir misiniz?

@ACRHalil42, sürekli aktif olamıyorum. Başka işlerim de oluyor. Sorununuz RAM kaynaklı %90. değerlerde anormallik göremedim. Cihazın modelini belirtir misiniz?

ASUS TUF Gaming F15 FX506HM-114hn

Hocam galiba iade edeceğim ya.

Cunku bazilari 10 20 FPS artisi olur diyor bazilari iki katina cikar diyor. Emin olamadigim icin Monster'e gecmek istiyorum 3050 Ti'li modeğilne oynadigim oyunlar belli yuksek grafikli oyunlar oynamiyorum.

Cunku bazilari 10 20 FPS artisi olur diyor bazilari iki katina cikar diyor. Emin olamadigim icin Monster'e gecmek istiyorum 3050 Ti'li modeğilne oynadigim oyunlar belli yuksek grafikli oyunlar oynamiyorum.

Hocam durumu cozebildiniz mi?

Geri
Yukarı