RTX 3060 laptop vs RTX 4050 laptop

Ajgeri33

Femtopat
Daha fazla  
Aynı TDP değerlerinde 4050 oyun performansı açısından daha iyi.

Merhaba. Forumu takip ettiğim kadarıyla sizin öneride bulunduğunuz laptoplardan;
Ve.

Hangisini almak daha mantıklı? 12 taksit olduğu için fiyat farkı sorun olmaz.
Ayrıca 3060 ekrankartları değerlendirmelerde 4050'den daha iyi puan alıyor diye bir sonuca vardım doğru mudur?
Teşekkür ederim.

Merhaba. Forumu takip ettiğim kadarıyla sizin öneride bulunduğunuz laptoplardan;
Ve.

Ayrıca 3060 ekrankartları değerlendirmelerde 4050'den daha iyi puan alıyor diye bir sonuca vardım doğru mudur?
Teşekkür ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ve.

Teşekkür ederim.
Asus almak daha mantıklı, 16.000 TL bilgisayar ile 24.000 bilgisayar karıştırmak da ayrı ironik.

Ve.

Teşekkür ederim.

3060 daha iyi fakat 3050 Ti ile karsilastiriyorsunuz, her türlü TUF.

3060 daha iyi fakat 3050 Ti ile karsilastiriyorsunuz, her türlü TUF.
Karşılaştırmamın sebebi aslında teknosada peşin fiyatına 12 taksit imkanı.
Sorum aslında 3060 ile 4050 mukayesesi idi. ben yazıyı doğru yazamadım sanırım. bencmarkta 3060 yüksek not alıyor yazmıştı bu forumda.
Teşekkür ederim.

Karşılaştırmamın sebebi aslında Teknosa'da peşin fiyatına 12 taksit imkanı.
Sorum aslında 3060 ile 4050 mukayesesi idi. Ben yazıyı doğru yazamadım sanırım. Bencmarkta 3060 yüksek not alıyor yazmıştı bu forumda.
Teşekkür ederim.

Karşılaştirmada W değerleri de önemli, modelleri veya watt değerlerini de belirtirseniz karşılaştırma yapılabilir.

Tekrar merhaba arkadaşlar.
Malum fiyatlar baya bı arttı. Fa507nu alacaktım ama 27k civarında fiyatı var. Bu sebepten dolayı
Şu laptopu 16.3 fiyata düşmüşken alayım diyorum.
Öneriniz var mı? Asus sizce düşer mi gene 23 k civarına?

Tekrar merhaba arkadaşlar.
Malum fiyatlar baya bı arttı. Fa507nu alacaktım ama 27k civarında fiyatı var. Bu sebepten dolayı
Şu laptopu 16.3 fiyata düşmüşken alayım diyorum.
Öneriniz var mı? Asus sizce düşer mi gene 23 k civarına?
Prime Üyeleri için günün fırsatı: Acer Nitro 5 AN515-46-R25Z, AMD Ryzen 5-6600H İşlemci, 8GB RAM, 512GB SSD, 15.6 inç FHD 144Hz Ekran, NVIDIA GeForce RTX 3050Ti 4GB Harici Ekran Kartı, Linux Shell İşletim Sistemi https://amzn.eu/d/atoAe5J
Bugün bu da indirimde arkadaşlar. İkisi arasında fark sadece işlemci mi?
@Artoria Pendragon @Heimlich @Kabardino @370423

Son düzenleme:

Geri
Yukarı