RTX 3060 laptopta NVIDIA düşük gecikme açık+takviye yapınca ekran kartı frekansı sabitleniyor

Emircandrn

Centipat
Daha fazla  
6800H RTX 3060 ASUS ROG STRIX G15 cihazına sahibim. Valorant'ta aynı özellikteki cihazlara göre düşük FPS alıyorum. Bir arkadaş oyun içinde 370 alırken ben sadece boş poligonda alabiliyorum o FPS'yi. Bugün bir şey fark ettim. Normalde ekran kartı saat frekansı 1000 1200MHz arasında dolaşırken NVIDIA düşük gecikme açık takviye yapınca frekans 1702MHz sabitleniyor. Normal mi bu?
FPS sorunumu çözmeme yardım eder misiniz? Kafayı yemek üzereyim

Son düzenleyen: Moderatör:
6800H RTX 3060 ASUS ROG STRIX G15 cihazına sahibim. Valorant'ta aynı özellikteki cihazlara göre düşük FPS alıyorum. Bir arkadaş oyun içinde 370 alırken ben sadece boş poligonda alabiliyorum o FPS'yi. Bugün bir şey fark ettim. Normalde ekran kartı saat frekansı 1000 1200MHz arasında dolaşırken NVIDIA düşük gecikme açık takviye yapınca frekans 1702MHz sabitleniyor. Normal mi bu?
FPS sorunumu çözmeme yardım eder misiniz? Kafayı yemek üzereyim.

Bende de var aynı model neden bilmiyorum ama bende CS:GO'da dusuk FPS aliyorum çözümü bulursaniz yazin.

Bende de var aynı model neden bilmiyorum ama bende CS:GO'da dusuk FPS aliyorum çözümü bulursaniz yazin.
Hocam csgo en düşük ayarlara alıp benchmark testi yapar mısınız haritası vardı. 1280×1024 çözünürlük yapıp buraya atın ben ortalama o testte 340 360 arası alıyorum. Geliştirici panelinde gözüküyor harita bitince.

Yeni konular

Geri
Yukarı