RTX 3060 LoL düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

B00M

Centipat
Arkadaşlar Monster T7 v20.3 kullanıyorum. RTX 3060 i7 10750H mevcut fakat LoL de 150-200 FPS alıyorum. CoD MP de 140-150 alıyorum ekran kartını kullanıyor, LoL de %15-20 arası kullanımı mevcut bilgisayarın. Önerilerinizi merak ediyorum.

Hocam cihazınızda Mux Switch var mı?
Şöyle açıklayayım Mux yok ise görüntüyü tamamıyla RTX karttan alamazsın yani tam gücünü kullanamazsın kaldı ki LOL GPU kullanan bir oyunda değil. Mux yok ise o değerler normal değerler.

Arkadaşlar Monster T7 v20.3 kullanıyorum. RTX 3060 i7 10750H mevcut fakat LoL de 150-200 FPS alıyorum. CoD MP de 140-150 alıyorum ekran kartını kullanıyor, LoL de %15-20 arası kullanımı mevcut bilgisayarın. Önerilerinizi merak ediyorum.

LoL işlemci kullanan bir oyun ekran kartı değil bilgisayarınızın işlemcisi ile aldığı performansı loldekini bulabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
3060 2070e denk bir kart o da aynı fpsi alıyor aynı işlemci ile

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu videodaki arkadaşın da o değerler arasında dediğim gibi bu oyunlar neredeyse tamamen işlemci kullanır bu yüzden ekran kartında sıkıntı yok korkmayın.

Bu videodaki arkadaşın da o değerler arasında dediğim gibi bu oyunlar neredeyse tamamen işlemci kullanır bu yüzden ekran kartında sıkıntı yok korkmayın.

Tamamdır hocam zaten çok çok az yüzde kullandığından ısınma dereceleri 45-55 derece arasında, Bu da memnun ediyor laptop olduğundan.

Geri
Yukarı