RTX 3060 önerisi

Bütçe
8500TL

trysermyth

Decapat
Daha fazla  
Şu anki kartımdan RTX 3060'a geçmek istiyorum ama dün İncehesap'ta 7500TL'ye gördüğüm PNY RTX 3060 Epic-X RGB 1 günde 13.300TL oldu. Ben yanlış mı gördüm yoksa fiyata jet mi taktılar?

Son düzenleme:

Bu fiyatlardan RTX 3060 almak saçma bence. 6700 XT daha mantıklı olur:

Bu fiyatlardan RTX 3060 almak saçma bence. 6700 XT daha mantıklı olur:

Adam NVIDIA alıp RTX veya DLSS ile oyun oynayacak belki. Tamam AMD güzeldir hoştur ama RTX veya DLSS gibi teknolojiler daha en üst modellerine bile yeni yeni geliyor AMD'nin sürücülerinde oluşan hatalardan bahsetmiyorum bile. NVIDIA'nın sürücüleri daha hatasız oluyor.

Adam NVIDIA alıp RTX veya DLSS ile oyun oynayacak belki. Tamam AMD güzeldir hoştur ama RTX veya DLSS gibi teknolojiler daha en üst modellerine bile yeni yeni geliyor AMD'nin sürü

6700 XT dediğin kart yer yer 3060 Ti'ı gömen bir kart. Ayrıca onda da RT var. DLSS yerine de FSR 2.0 var. Eksiği yok fazlası var kısaca.

6700 XT dediğin kart yer yer 3060 Ti'ı gömen bir kart. Ayrıca onda da RT var. DLSS yerine de FSR 2.0 var. Eksiği yok fazlası var kısaca.

FSR destekleyen oyun sayısı DLSS'yi destekleyenden az.

3060 ayarında bir kart için gereksiz detay RTX. Sadece drop yersin.

Ben tek fanlı RTX 3050 kullanırken bile RTX aktif olarak Minecraft'ı akıcı oynayabiliyorsam RTX 3060'ı siz düşünün.

Geri
Yukarı