RTX 3060 önerisi

Bütçe
8000
Memnun musun İnno3D'den
Hocam genel olarak memnunum. bir sıkıntısı yok Dediğim gibi coil whine var kartta fakat kasanin camından dolayı duyulmuyor bile. Sessiz ve soğuk çalışıyor oyunlarda 70 dereceyi görmedim daha.

3060 çogu oyunda kötü FPS veriyor. Kötü dedim mesela God of Ragnarök'ta 3060 Full grafijkte 60-70 arası verirken 3060 Ti 100-120 veriyor aradaki fark bu ama anlamıyolar ASUS'un 3060 Ti'sini öneririm ben kullanıyorum ve memnunum ama bu kartı besleyecek ekipman lazım. Bu ekran kartını sogutacak iyi kasa lazım yoksa ekran kartınız yavaşlar veya düşük ihtimale yanar.

Yanlış bilgiler dolu bir mesaj.
3060 Kötü bir FPS vermiyor gayet tatmin edici bir kart.
Konu sahibi 3060 önerisi istemiş 3060 Ti önerisi istememiş isteseydi ayrı bir konu açardı.
Ekran kartı yanma olayina gelecek olursak böyle bir ihtimal söz konusu bile değil.
Alüminyum metal soğutma bloğu ve 2 yüksek devire dayanıklı fanlar ne işe yarıyor?
Yanlış bilgiden dolayı raporluyorum sizi.

Hocam genel olarak memnunum. Bir sıkıntısı yok dediğim gibi coil whine var kartta fakat kasanin camından dolayı duyulmuyor bile. Sessiz ve soğuk çalışıyor oyunlarda 70 dereceyi görmedim daha.

Yanlış bilgiler dolu bir mesaj.
3060 kötü bir FPS vermiyor gayet tatmin edici bir kart.
Konu sahibi 3060 önerisi istemiş 3060 Ti önerisi istememiş isteseydi ayrı bir konu açardı.
Ekran kartı yanma olayina gelecek olursak böyle bir ihtimal söz konusu bile değil.
Alüminyum metal soğutma bloğu ve 2 yüksek devire dayanıklı fanlar ne işe yarıyor?
Yanlış bilgiden dolayı raporluyorum sizi.

Kesinlikle ben 2K cozunurlukte yuksek ayarlarda kullanıyorum Zotac 3060 kartimi 70 dereceyi gectigini gormedim.

Kesinlikle ben 2K cozunurlukte yuksek ayarlarda kullanıyorum Zotac 3060 kartimi 70 dereceyi gectigini gormedim.

Galax ve Zotac iyi gibi duruyor fiyatları da uygun peki benim işlemci R5 1600 AF ve 600W PSU var sorun olur mu?

ASUS al en iyisi.
Kazı yapacaksan Gigabyte al.

Oyun için ve render vb.

Benim bildiğim en iyisi ROG STRIX oluyor ama Gigabyte'da iyidir.

Gigabyte herkes ısınıyor vb. yazmoş.

Yeni konular

Geri
Yukarı