RTX 3060, PUBG Mobile 83 FPS ama takılıyor

Defkhammet

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayardan oynadığım tek oyun PUBG Mobile. Drop yiyorum diye yeni bilgisayar almıştım. Sistem;
ASUS TUF Gaming RTX 3060.
Ryzen 5 5600X.
16 GB 4133MHz XPG D60G RAM.
ASUS ROG STRIX B550-F GAMING Wi-Fi
Oyuna hızlı girsin diye Samsung 980 Pro 500GB M.2 SSD. Bu sistemden sonra biraz daha düzgün oynamaya başladım en azından drop yemiyordum fakat monitörüm 60Hz olduğundan monitörüde değiştirmek istedim. Dell S2721DGF monitör aldım. G-Sync 165 Hz 2K 1 ms falan ama bunda böyle takılıyor hissi veriyor sanki kasıyor gibi. Forza Horizon denedim yok ama PUBG'de var bu anlatmaya çalıştığım kasma gibi görünen olay. Bu arada bu yaşanırken FPS normal değerlerde 1 aşağı bir yukarı çıkıyor en fazla. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Emülatör kaynaklı olabiliyor. Sisteminiz gayet güzel. Hangi emülatörü kullanıyorsunuz?

Arkadaşlar merhaba. Bilgisayardan oynadığım tek oyun PUBG Mobile. Drop yiyorum diye yeni bilgisayar almıştım. Sistem;
ASUS TUF Gaming RTX 3060.
Ryzen 5 5600X.
16 GB 4133MHz XPG D60G RAM.
ASUS ROG STRIX B550-F GAMING Wi-Fi
Oyuna hızlı girsin diye Samsung 980 Pro 500GB M.2 SSD. Bu sistemden sonra biraz daha düzgün oynamaya başladım en azından drop yemiyordum fakat monitörüm 60Hz olduğundan monitörüde değiştirmek istedim. Dell S2721DGF monitör aldım. G-Sync 165 Hz 2K 1 ms falan ama bunda böyle takılıyor hissi veriyor sanki kasıyor gibi. Forza Horizon denedim yok ama PUBG'de var bu anlatmaya çalıştığım kasma gibi görünen olay. Bu arada bu yaşanırken FPS normal değerlerde 1 aşağı bir yukarı çıkıyor en fazla. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.
Kanka pubg mobil için saçma sistem olmuş :D sebebini bilmiyorum

Emülatör kaynaklı olabiliyor. Sisteminiz gayet güzel. Hangi emülatörü kullanıyorsunuz?

Hocam resmi emülatör GameLoop.
Kanka PUBG Mobile için saçma sistem olmuş :D sebebini bilmiyorum.

Hocam akıcı oynayabilmek için her şeyi yaptım 😂

Sayın moderatör yardımcı olabilir misiniz lütfen resmi GameLoop hiçbir problem gözükmüyor. Sistemiminde gayet yeterli olduğunu düşünüyorum G-SYNC açık üstüne üstlük FPS limitini 84 yaptım ama fayda etmiyor.

Son düzenleme:
Hocam resmi emülatör GameLoop.

Hocam akıcı oynayabilmek için her şeyi yaptım 😂

Sayın moderatör yardımcı olabilir misiniz lütfen resmi GameLoop hiçbir problem gözükmüyor. Sistemimin de gayet yeterli olduğunu düşünüyorum G-SYNC açık üstüne üstlük FPS limitini 84 yaptım ama fayda etmiyor.
Ayarlarını Akıllı Mod yapıp deneyin.

Geri
Yukarı