RTX 3060 - R3 3300X sistem Warzone 2.0'da kaç FPS alır?

En iyisi quality modu işte. Balanced, performans vs bunlar 4K vs için değil mi?

O kişinin görüşüne göre değişiyor. Bilmiyorum ben CP77'de DLSS Quality açtığımda 3300X, 3060'ı rahat rahat beslemişti. Kart çok yüksek kareler çizecek güçte değil.

Rekabetçiler ise ayrı bir konu, orada hepsi darboğaz yapıyor.

3600 zar zor yeterken o işlemci nasıl yetebiliyor hocam?

Yetiştiremeyenler düşünsün. Kullanım farkı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O kişinin görüşüne göre değişiyor. Bilmiyorum ben CP77'de DLSS quality açtığımda 3300X, 3060'ı rahat rahat beslemişti. Kart çok yüksek kareler çizecek güçte değil.

Rekabetçiler ise ayrı bir konu, orada hepsi darboğaz yapıyor.

Yetiştiremeyenler düşünsün. Kullanım farkı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşlemcime boşuna gigachad işlemci demiyorum.

İşlemcime boşuna gigachad işlemci demiyorum.

3300X öyledir. Bir de benim gibi overclocklu RAM'lerle kullandığında hepten uçurursun. 4060 Ti ile dahi sorunsuz kullandım da işte 5600'e geçtik öyle. Şart değildi.

Onun dışında Warzone'da takıl bakalım, 3300X ile test bulmak zordur ama üzeceğini sanmam.

3300X öyledir. Bir de benim gibi overclocklu RAM'lerle kullandığında hepten uçurursun. 4060 Ti ile dahi sorunsuz kullandım da işte 5600'e geçtik öyle.

Onun dışında Warzone'da takıl bakalım, 3300X ile test bulmak zordur ama üzeceğini sanmam.

RAM'lerimi kaç yapmamı önerirsin? Birisi 3000MHz diğeri 3200MHz ama ikisini de 3200MHz'e çalışması için sabitledim. Değeri ne kadar arttırmam gerek en iyi sonuç için? Çok uçmak istemiyorum.

RAM'lerimi kaç yapmamı önerirsin? Birisi 3000MHz diğeri 3200MHz ama ikisini de 3200MHz'e çalışması için sabitledim. Değeri ne kadar arttırmam gerek en iyi sonuç için? Çok uçmak istemiyorum.

Ben 3600Mhz CL14 ile kullanıyordum. Zen2 için olabilecek en iyi üst sınır budur, tabii bunun için uygun RAM de olması lazım.

XPG RAM'lerim var uygun mu sence? Ömrünü ne kadar azaltır?

Onları overclock bölümüne soracaksın. Ömür konusunu bilmiyorum ben stok RAM hayatta kullanmam hani özellikle Ryzen işlemcilerde iyileştirilmiş frekanslar ve gecikmeler çok fark yaratıyor.

Şu anda kullandıklarım 1,5 senedir benimle, yarın bozulsalar bile yenisini alır OC yaparım.

Ben 6600 ve 5500 ile düşük orta ayarlarda AMD görüntü keskinleştime açık çözünürlük yükseltme 125 150 arası 80 -100 arası FPS alıyordum arada 70 gördüğü oluyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı