RTX 3060 RDR 2'de 84 derece

Dosya Ekleri

• fan12.PNG
    fan12.PNG
    6,6 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:
Baktım fanlar 30 da çalışıyor sabit arttırabiliyorum arttırmam doğru olur mu daha fazla soğutması için?

Hocam şöyle minik bir ayar yaptım sizin fikrinizi de alabilir miyim?
Ekran kartı ısım boşta 43-45 arası fan hızım da 52-54 arası.

Hocam boşta fanlar çalışmıyorken 50 derece olması lazım en nihayetinde. Ama %30 çalışsa sorun olmaz diye düşünüyorum. Oyunda kullandığı fan RPM'i düşük anladığıma göre. MSI afterburmer üzerinden fan hızını manuel olarak yükseltmeyi dene ya da otomatiğe al. Ek olarak fanı en yüksek RPM'de kullanman gerekliyse kullan bir zararı yok, her şey gibi daha çabuk eskir tabii.

Hocam boşta fanlar çalışmıyorken 50 derece olması lazım en nihayetinde. Ama %30 çalışsa sorun olmaz diye düşünüyorum. Oyunda kullandığı fan RPM'i düşük anladığıma göre. MSI afterburmer üzerinden fan hızını manuel olarak yükseltmeyi dene ya da otomatiğe al. Ek olarak fanı en yüksek RPM'de kullanman gerekliyse kullan bir zararı yok, her şey gibi daha çabuk eskir tabii.

Teşekkür ederim hocam yardımcı olduğunuz için sizi de uğraştırdık kusura bakmayın dün gece sistemi aldığım firmaya ticket attım ve yük altında 70-80 boşta ise 50-60'ın normal olduğunu söylediler :))

Konuyu kilitleyebilir misiniz? Yardımcı olan bütün arkadaşlara teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı